Już od 11 lat Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” organizuje spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Również i w tym roku, można zapisać się na największe w regionie wydarzenie kajakowe i przeżyć niezapomnianą wodną przygodę.

To XI już edycja imprezy kajakowej jaką Stowarzyszenie organizuje w regionie konińskim. Około18 kilometrowy spływ kajakowy odbędzie się 12 września, a może w nim wziąć udział każdy, kto zgłosi się w odpowiednim czasie i dokona opłaty: 60 zł za osobę. Mogą popłynąć zarówno dorośli jak i dzieci a także osoby niepełnosprawne. Warunkiem jest, iż w kajaku popłynie z nimi opiekun. Trasa jest bardzo przyjazna dla  kajakarzy.

W tym nadzwyczajnym roku kajakarze ruszą z przeprawy promowej w Ladorudzu (gm. Krzymów) rzeką Wartą z przystankiem na Konińskich Bulwarach, do miejsca dla kajakarzy przy przeprawie promowej w Sławsku (gm. Rzgów), gdzie na zakończenie spływu czeka na nich wielkie grillowanie. W ramach imprezy uczestnicy mają zapewnione: sprzęt kajakowy wraz z kapokami, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NW, catering na zakończenie oraz transport z Konina do Ladorudza oraz ze Sławska do Konina.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 8 sierpnia (SOBOTA)od godziny 10:00 osobiście w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA” przy ul. Dworcowej 2 lub e-mailowo na adres kontakt@turystyka.konin.pl (w przypadku zgłoszeń e-mail prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na konto – Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” 13 1240 1415 1111 0010 2984 4831). Zgłoszenie będzie przyjęte wówczas gdy zostanie dokonana opłata i dostarczony formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc oraz nie biorą pod uwagę zapisów i wpłat na konto przed 8 sierpnia. Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona (120 kajakarzy) i decyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszy dzień zgłoszeń (8 sierpnia)  od godziny 10:00, a także w kolejne dni powszednie (od poniedziałku do piątku) biuro Stowarzyszenia czynne jest w godzinach 9:00-17:00, a ponadto w soboty w godzinach 10:00 do 14:00.

Harmonogram spływu (może ulec zmianie):

10:00ZBIÓRKA parking, ul. Grunwaldzka, Konin
10:15-10:45dojazd na miejsca startu (Ladorudz, przeprawa promowa)
10:45-11:30rejestracja uczestników, przydzielenie sprzętu pływającego, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa na wodzie.
11:30-14:30START rozpoczęcie spływu – Ladorudz – Sławsk
           /na trasie planowany jest półgodzinny przystanek na Bulwarze Nadwarciańskim
14:30-15:00META zakończenie spływu / zdanie kajaków z osprzętem
            /poczęstunek na przystani promowej w Sławsku/
15:00transport uczestników na parking, na ul. Grunwaldzkiej   

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji na fanpage’u organizatora w serwisie facebook (fb/lotmarina). Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Patronat honorowy:
adminSportJuż od 11 lat Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” organizuje spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Również i w tym roku, można zapisać się na największe w regionie wydarzenie kajakowe i przeżyć niezapomnianą wodną przygodę. To XI już edycja imprezy kajakowej jaką Stowarzyszenie organizuje w regionie konińskim. Około18 kilometrowy spływ kajakowy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
72 razy przeczytano