facebook.com/lksslesin

Wczoraj swoje pierwsze halowe zmagania miała najmłodsza ekipa naszego klubu. Chłopcy z rocznika 2012/2013 wzięli udział w turnieju ZR CUP 2020. Zawodnicy po dobrej grze w meczach grupowych zdobywają 6 punktów na 9 możliwych. Wydawać by się mogło, że to wystarczy do gry w półfinale, jednak z taką samą ilością punktów swoje mecze zakończyła drużyna z Rychwała oraz Zbierska.

W związku z zaistniałą sytuacją przegrywamy bilansem bramkowym w małej tabeli. 3 miejsce w grupie daje nam grę w meczu o 5 miejsce. To spotkanie pewnie wygrywamy z drużyną Warty Rumin ostatecznie zajmując w turnieju 5 pozycje.

To dopiero początek zmagań, przed nami wiele pracy i treningow, ale jesteśmy na dobrej drodze by ciągle się rozwijać. Pomimo niedosytu możemy być zadowoleni z naszych zawodników.

Skład : Woźniak Filip (C), Leśniewski Konrad, Zomer Nikodem, Kubsik Aleksander, Napieralski Franciszek, Chojnacki Wojciech, Zajfert Jan.
Trener : Emilia Libner

Wyniki :
LKS Ślesin – CKS Zbiersk 2:1 (Woźniak Filip x2)
Oranje Konin – LKS Ślesin 0:1 (Napieralski Franciszek)
LKS Ślesin – Zjednoczeni Rychwał 1:3 (Woźniak Filip)
LKS Ślesin – Warta Rumin 3:0 (Napieralski Franciszek, Chojnacki Wojciech, Woźniak Filip)

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin Wczoraj swoje pierwsze halowe zmagania miała najmłodsza ekipa naszego klubu. Chłopcy z rocznika 2012/2013 wzięli udział w turnieju ZR CUP 2020. Zawodnicy po dobrej grze w meczach grupowych zdobywają 6 punktów na 9 możliwych. Wydawać by się mogło, że to wystarczy do gry w półfinale, jednak z taką samą...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
143 razy przeczytano