W miniony weekend odbył się halowy turniej organizowany przez OZPN Konin dla zawodników z rocznika 2008. W zmaganiach wzięło udział, aż 16 zespołów z powiatu konińskiego, kolskiego i słupeckiego. Nasz zespół podzielony na dwie ekipy – czerwonych i czarnych rywalizowali w dwóch grupach w hali w Tuliszkowie.

facebook.com/lksslesin/

Zarówno jedni jak i drudzy zdobyli pierwsze miejsce w grupie, co dało grę w półfinałach na hali w Brudzewie. Tam przyszło nam się zmierzyć – czerwonym z Dębska Akademią natomiast czarnym z Olimpią Koło. Czerwoni po wielu niewykorzystanych sytuacjach remisują mecz i niestety przegrywają w rzutach karnych. Czarni pokonują rywala 2:1 i walczą o pierwsze miejsce. W meczu o brąz „Czewoni” znów powtórka.. Przegrywamy w karnych. Czarni zaś pokonują Dabska Akademie 3:1!
Zarówno jedna jak i druga ekipa pokazała wiele ładnych akcji i dobrej gry, czasem zabrakło jednak skuteczności. Niemniej jednak jesteśmy dumni z naszych zawodników i wierzymy w kolejne sukcesy.

Skład Czerwoni : Olejniczak Kamil (kpt), Adamczyk Wiktor (br), Czajkowski Mikołaj, Antecki Kryspin, Konieczka Maciej, Śniegowski Kuba

Skład Czarni : Chmielewski Piotr (kpt), Kaczor Adam (br), Dzwoniarkiewicz Hubert, Łachacz Tymoteusz, Przebieracz Gracjan, Nowak Fabian, Zawadzki Bartosz.

adminPiłka nożnaW miniony weekend odbył się halowy turniej organizowany przez OZPN Konin dla zawodników z rocznika 2008. W zmaganiach wzięło udział, aż 16 zespołów z powiatu konińskiego, kolskiego i słupeckiego. Nasz zespół podzielony na dwie ekipy - czerwonych i czarnych rywalizowali w dwóch grupach w hali...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
253 razy przeczytano