facebook.com/lksslesin/

23 czerwca nasze żaczki wzięły udział w ogólnopolskim turnieju Veolia Euro Cup w Szamocinie. Znaleźliśmy się tuż za podium zajmując 4 miejsce na 25 możliwych. Jest to świetny rezultat z czego możemy być bardzo dumni. Do 3 miejsca zabrakło 2 goli, aby mieć lepszy bilans bramkowy od Poznańskiej Akademii Reissa.
W całym turnieju wygraliśmy 5 spotkań, 2 zremisowalismy oraz 2 przegraliśmy. Na pewno wywozimy cenne doświadczenie i masę dobrej zabawy. Było dużo gry, dużo słońca i rozrywki w postaci pokazu freestyle. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, była walka ładne akcje, gra 1×1, dużo strzałów i pięknych parad bramkarskich. Można było nacieszyć oko! Był to naprawdę udany dzień! Poniżej przedstawiamy poszczególne wyniki oraz skład.

Skład : Prus Wiktor (kpt), Lewandowski Jan (br), Dąbek Maciej, Chaładaj Felicjan, Kraczyński Tymoteusz, Pawlak Mateusz, Przebieracz Alan, Woźniak Filip, Zbyszewski Michał.

Faza grupowa :
LKS – Chrobry Gniezno 4:0
LKS – Piast Łubowo 6:0
LKS – Warta II Poznań 4:0
LKS – UKS Szósta Inowrocław (dz.) 1:1

Grupa mistrzowska :
LKS – Warta Poznań 0:3
LKS – Calcio Wągrowiec 4:2
LKS – Akademia Reissa Poznań 0:0
LKS – GOL Brodnica 0:3

https://m.youtube.com/watch…
adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ 23 czerwca nasze żaczki wzięły udział w ogólnopolskim turnieju Veolia Euro Cup w Szamocinie. Znaleźliśmy się tuż za podium zajmując 4 miejsce na 25 możliwych. Jest to świetny rezultat z czego możemy być bardzo dumni. Do 3 miejsca zabrakło 2 goli, aby mieć lepszy bilans bramkowy od Poznańskiej Akademii...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
191 razy przeczytano