Drużyny piłkarskie Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin uczestniczyły w turnieju piłkarskim. Turniej rozegrany został na boiskach ORLIK 18 i 19 lipca systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się w sobotę na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, a w niedzielę na boisku Osiedla Północ.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Sołectwa Półwiosek Lubstowski, drugie Sołectwa Półwiosek Stary, trzecie Sołectwa Szyszyńskie Holendry, czwarte Sołectwa Szyszyn.

W konkursie na „króla strzelców” wynikiem 9 zdobytych bramek zwyciężył Adrian Górecki z drużyny Sołectwa Półwiosek Lubstowski, drugie miejsce Krystian Robak (Sołectwo Półwiosek Lubstowski ) 7 bramek, trzecie równorzędne Franciszek Pilarski ( Półwiosek Stary/Wąsosze) i Rychtanek Sebastian (Szyszyńskie Holendry) po 4 bramki.

Puchar, pamiątkowe dyplomy i nagrody dla wszystkich drużyn i „Króla strzelców” wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Ślesin Paweł Bielicki i radny Rady Miejskiej Gminy Ślesin Andrzej Donderowicz.
Turniej zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie.

adminPiłka nożnafacebook.com/mgokslesin Drużyny piłkarskie Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin uczestniczyły w turnieju piłkarskim. Turniej rozegrany został na boiskach ORLIK 18 i 19 lipca systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się w sobotę na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, a w niedzielę na boisku Osiedla Północ. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Sołectwa Półwiosek Lubstowski,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
68 razy przeczytano