facebook.com/lksslesin/

Wszystko to pokazali podczas środowego spotkania Nasi zawodnicy z rocznika 2011 notując świetny występ w lidze mistrzowskiej E1. Kolejny raz przyszło mierzyć się im z drużyna SKP Słupca, jednak tym razem przeciwnicy byli o rok starsi (2010). Młodzi piłkarze z pełnym zaangażowaniem weszli w mecz i nie odstawali rywalom na krok.

Tworzyli ładne akcje zarówno indywidualne jak i te drużynowe. W obronie zdecydowanie i bardzo ambitnie. Spotkanie mile dla oka i bardzo ciekawe. Niestety pomimo dobrej gry i prowadzenia przez większość meczu przegrywamy spotkanie 4:3 tracąc dwubramkową przewagę w ostatnich minutach meczu.


Niemniej jednak każdy schodząc z boiska mógł być zadowolony i dumny ze swojego występu. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze jeden fakt, iż strzelcem 3 goli dla naszego zespołu był najmłodszy uczestnik zmagań Konrad Dadzibóg (2012)!
Brawo dla zespołu!

SKP Słupca 2010 – LKS Ślesin 2011 4:3

⚽ Gole : Dadzibóg Konrad x3
🎯 Asysty : Przebieracz Alan, Dąbek Maciej, Pawlak Mateusz

Skład : Prus Wiktor (C), Gołaszewski Maksymilian (br), Pawlak Mateusz, Przebieracz Alan, Dąbek Maciej, Chaładaj Felicjan, Klazura Adrian, Kraczyński Tymoteusz, Dadzibóg Konrad.

Trener: Emilia Libner

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ Wszystko to pokazali podczas środowego spotkania Nasi zawodnicy z rocznika 2011 notując świetny występ w lidze mistrzowskiej E1. Kolejny raz przyszło mierzyć się im z drużyna SKP Słupca, jednak tym razem przeciwnicy byli o rok starsi (2010). Młodzi piłkarze z pełnym zaangażowaniem weszli w mecz i nie odstawali rywalom...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
26 razy przeczytano