LKS Ślesin – Orzeł Grzegorzew 1-2 (1-1)

Seniorzy przegrali kolejne spotkanie, tym razem lepsza okazała się drużyna z Grzegorzewa. W pierwszej połowie, mimo szybko straconego gola, to LKS prezentował lepszą grę czego efektem była zdobyta bramka dająca remis do szatni i mogliśmy z optymizmem czekać na drugą część meczu. Po przerwie nasza drużyna kompletnie przestała grać w piłkę i drużyna przyjezdnych zdominowała ten mecz i zdobyła zwycięską bramkę.

Bramka : Patryk Łagocki

Skład:
H. Rachubiński- J. Kwiatkowski, P. Nowakowski, R. Stolarski, P. Gorgolewski, P. Łagocki (B. Kaczmarek), B. Siek, M. Strużyński (A. Marciniak), B. Nowak (D. Degórski), M. Kwiatkowski, R. Czapski (B. Cekli)

Tekst: facebook.com/lksslesin/

adminPiłka nożnaLKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew 1-2 (1-1) Seniorzy przegrali kolejne spotkanie, tym razem lepsza okazała się drużyna z Grzegorzewa. W pierwszej połowie, mimo szybko straconego gola, to LKS prezentował lepszą grę czego efektem była zdobyta bramka dająca remis do szatni i mogliśmy z optymizmem czekać...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin