Kolejność rozgrywek  Halowa Liga  Piłki Nożnej

6 Runda  02.02.2020  r.

Godz. 15.00  Osiedle Północ  –  Szyszyńskie  Holendry

Godz. 16.50  Osiedle Powstańców Wielkopolskich  – Szyszyn

Godz.16.40    Ignacewo  –  Piotrkowice

Pauza  Półwiosek Stary / Wąsosze

Strzelcy bramek Halowa Ligi Piłki Nożnej  2019/20

Punktacja po  5 Rundzie

Sołectwo  Ignacewo

1.Fordon  Kamil  – 1

2.Fordan  Dawid  – 4

3.Gralikowski  Artur  – 2

4.Szoszkiewicz Tomasz – 3

5.Dul Ryszard  – 2

6.Dul  Zbigniew  – 3

7.Drelichowski  Arkadiusz  – 4

Osiedle Powstańców Wielkopolskich

1.Nowakowski  Hubert   – 3

2.Mrówczyński  Piotr    – 4

3.Sompoliński Jacek  – 5

4.Gasza  Tobiasz  – 1

5.Gidaszewski  Wojciech  – 1

6.Radke Sebastian  – 1

7.Krysztofowicz Adam   – 4

8.Stolarski Rafał  – 1

Sołectwo  Szyszyńskie  Holendry

1.Busa  Szymon  -1

2.Czajkowski  Dawid  – 2

3.Busa  Kacper   – 1

4.Kosmowski  Patryk – 1

5.Donderowicz Szymon – 2

6.Michalski  Łukasz  – 1

Sołectwo  Szyszyn

1.Wysocki  Dominik   – 2

2.Podrzycki  Kacper  – 3

3.Ciecierski  Marcin  – 1

4.Wypych  Mateusz  – 1

5.Wdowiak  Szymon  –  1

Sołectwo  Półwiosek Stary / Wąsosze

1.Borkowski  Adrian  – 8

2.Kasiewicz  Maik   – 2

3.Pilarski  Franciszek  – 5

4.Leszczak Michał – 1

5.Graczyk Kamil  – 3

6.Ulatowski Łukasz  – 3

Osiedle  Pólnoc

1.Sobota  Kamil  -2

2.Podyma Wojciech  – 3

3.Kuczmański Rafał   – 1

4.Gabrysiak  Szczepan  – 4

5.Starzyński  Rafał  – 5

6.Kaczmarek Rafał  – 1

7.Zając  Karol – 1

Sołectwo Piotrkowice

1.Jaworski  Krystian   – 2

2.Waleriańczyk  Kamil  – 3

3.Waleriańczyk Piotr  -6

4.Krygier   Przemysław  3

5.Waleriańczyk  Hubert  – 3

6.Waleriańczyk  Mateusz  – 1

7.Gotowała Kacper – 1

adminPiłka nożnaKolejność rozgrywek  Halowa Liga  Piłki Nożnej 6 Runda  02.02.2020  r. Godz. 15.00  Osiedle Północ  -  Szyszyńskie  Holendry Godz. 16.50  Osiedle Powstańców Wielkopolskich  - Szyszyn Godz.16.40    Ignacewo  -  Piotrkowice Pauza  Półwiosek Stary / Wąsosze Strzelcy bramek Halowa Ligi Piłki Nożnej  2019/20 Punktacja po  5 Rundzie Sołectwo  Ignacewo 1.Fordon  Kamil  - 1 2.Fordan  Dawid  - 4 3.Gralikowski  Artur  - 2 4.Szoszkiewicz Tomasz – 3 5.Dul Ryszard  - 2 6.Dul  Zbigniew  - 3 7.Drelichowski  Arkadiusz  -...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
163 razy przeczytano