Za nami pierwsza runda w ramach wielkopolskiej ligi WZPN rocznika 2008.
Początek ligi i nowego wyzwania okazał się cięższy niż można było zakładać. Nie wynikało to jednak z umiejętności zawodników, a problemami w drużynie.

facebook.com/lksslesin/

Zmienna kadra, kontuzje, brak zgrania. Młodzi piłkarze wspomagani są zawodnikami młodzika młodszego, co wpływało na brak komunikacji i porozumienia między nimi. Z meczu na mecz jest jednak coraz lepiej, a zmagania z ostatniego weekendu pokazały, że jest duży potencjał i po odejściu stresu możemy rywalizować z każdym. Napawa to dużym optymizmem i mamy nadzieję, że rewanże będą nie tylko cieszyć oko, ale i usatysfakcjonują wygranymi chłopców, którzy zasłużyli na pierwsze oczka.
Zapraszamy zawodników rocznika 2008 na treningi ! Zawodników chcących postawić sobie poprzeczkę wyżej i spróbować sił w lidze wielkopolskiej.


Skład:
Kieler Mikołaj (C), Przebieracz Gracjan, Czajkowski Mikołaj, Szczekutowski Gracjan, Zawadzki Bartosz, Łachacz Tymoteusz, Nowak Fabian, Kotański Adam, Wesołowski Nikodem, Smętek Fabian, Kaczor Adam, Dzwoniarkiewicz Hubert, Kostański Damian, Promis Wiktor, Wekwejt Szymon, Konieczka Maciej, Śniegowski Jakub, Robak Jan, Szczebelski Ignacy, Brzozowski Filip, Adamczyk Wiktor, Matczak Mikołaj
Trener : Michał Zajączkowski

adminPiłka nożnaZa nami pierwsza runda w ramach wielkopolskiej ligi WZPN rocznika 2008.Początek ligi i nowego wyzwania okazał się cięższy niż można było zakładać. Nie wynikało to jednak z umiejętności zawodników, a problemami w drużynie. facebook.com/lksslesin/ Zmienna kadra, kontuzje, brak zgrania. Młodzi piłkarze wspomagani są zawodnikami młodzika młodszego, co wpływało na brak...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
28 razy przeczytano