facebook.com/lksslesin/

W miniony weekend udział w turnieju wzięli także zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Swoje zmagania rozgrywali w Kole. Chłopcy zaprezentowali się dobrze i zajęli w turnieju II miejsce.

W fazie grupowej przyszło im zmierzyć się z takimi zespołami jak: Olimpia Koło II, Górnik Konin i FEA Gostyń. Zdobyte punkty dały grę w półfinale z liderem grupy B – GKS Bedlno. Ten pojedynek udało się zwyciężyć po świetnym uderzeniu Mikołaja Czajkowskiego z rzutu wolnego.
W meczu finałowym kolejny raz rozegraliśmy spotkanie z Górnikiem Konin. Niestety znów musieliśmy uznać wyższość rywali, jednak pojedynek był bardzo wyrównany i nie brakowało nam sytuacji bramkowych. Poniżej przedstawiamy skład i poszczególne wyniki.

Skład : Olejniczak Kamil (kpt), Adamczyk Wiktor (br), Czajkowski Mikołaj, Łachacz Tymoteusz, Przebieracz Gracjan, Dzwoniarkiewicz Hubert, Śniegowski Jakub, Wesołowski Wiktor, Nowak Fabian.

Wyniki :
Olimpia Koło II – LKS Ślesin 2:6
LKS – FEA Gostyń 4:2
Górnik Konin – LKS 6:1

LKS Ślesin – GKS Bedlno 1:0
LKS Ślesin -Górnik Konin 1:3

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W miniony weekend udział w turnieju wzięli także zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Swoje zmagania rozgrywali w Kole. Chłopcy zaprezentowali się dobrze i zajęli w turnieju II miejsce. W fazie grupowej przyszło im zmierzyć się z takimi zespołami jak: Olimpia Koło II, Górnik Konin i FEA Gostyń. Zdobyte...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
266 razy przeczytano