Za nami kolejny dwudniowy turniej w wykonaniu chłopców z rocznika 2011. I tym razem wizyta w Gnieźnie zakończyła się tuż za podium. Nasz zespół po zakończeniu rozgrywek uplasował się na 4 miejscu. Co do gry młodych piłkarzy można mieć mieszane uczucia.

Sobota to obraz słabej gry, pełnej niedokładności. Jednak pomimo tego udało się awansować do złotej grupy i w niedzielę wystąpić w finałach. Drugiego dnia chłopcy zaprezentowali się już zdecydowanie lepiej i gra mogła się podobać, a co za tym idzie wracaliśmy do domów z podniesioną głową i uśmiechami na twarzy. Zdobywamy kolejne cenne doświadczenie.
Wyróżnienie w turnieju zdobył nasz zawodnik WIKTOR PRUS.
W tym miesiącu czekają nas jeszcze sparingi oraz półkolonia w czasie której będziemy pracować nad przygotowaniami do zbliżającego się sezonu 2020/21.

Skład : Prus Wiktor (C), Lewandowski Jan(br), Pawlak Mateusz, Kaczyński Tymoteusz, Przebieracz Alan, Dąbek Maciej, Klazura Adrian, Chaładaj Felicjan, Dadzibóg Konrad, Leśniewski Konrad.
Trener : Emilia Libner

Wyniki :
LKS – Szamotuły 3:1
LKS – AP Murawskiego Zielona Góra 1:0
LKS – Polonia Środa 1:6
LKS – Młoda Włocławianka Włocławek

LKS – Polonia Środa 0:1
LKS – Mieszko Gniezno 1:1
LKS – Młoda Włocławianka Włocławek 1:2
LKS – Sparta Złotów 4:0

adminPiłka nożnahttps://www.facebook.com/lksslesin/ Za nami kolejny dwudniowy turniej w wykonaniu chłopców z rocznika 2011. I tym razem wizyta w Gnieźnie zakończyła się tuż za podium. Nasz zespół po zakończeniu rozgrywek uplasował się na 4 miejscu. Co do gry młodych piłkarzy można mieć mieszane uczucia. Sobota to obraz słabej gry, pełnej niedokładności. Jednak...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
72 razy przeczytano