przegladkoninski.pl

– To jest dzień polskiej muzyki dance a król jest tylko jeden – powiedział ze sceny prowadzący XXI Dni Ślesina razem z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim zapowiadając koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Jego największe przeboje śpiewały prawdziwe tłumy.

Niedziela to była druga odsłona XXI Dni Ślesina „Styklowa nad dylą”. Chętnych do zabawy na plaży nie brakowało. Dzieci na pewno chętnie korzystały z wesołego miasteczka, można było zjeść coś dobrego w punktach gastronomicznych i oczywiście posłuchać muzyki. Czyli dla każdego coś miłego.

Na scenie wystąpili lokalni artyści, w tym zespół „Quiet Voices”, ale do Ślesina przyjechali dzisiaj również wykonawcy dance i disco polo, których koncerty rozgrzewają publiczność i przyciągają prawdziwe tłumy. Nie inaczej było na ślesińskiej plaży . Wystąpił Michał Gielniak, a po nim energetyczny koncert dała grupa D Bomb.

Tuż przed koncertem gwiazdy wieczoru, czyli Zenka Martyniuka z zespołem Akcent, ze sceny publiczność pozdrawiał burmistrz Mariusz Zaborowski.
– Ta impreza jest dla was – mówił dziękując wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina, w tym tradycyjnie Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Ślesinie.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

adminImprezyprzegladkoninski.pl – To jest dzień polskiej muzyki dance a król jest tylko jeden – powiedział ze sceny prowadzący XXI Dni Ślesina razem z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim zapowiadając koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent. Jego największe przeboje śpiewały prawdziwe tłumy. Niedziela to była druga odsłona XXI Dni Ślesina „Styklowa nad dylą”. Chętnych...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
617 razy przeczytano