przegladkoninski.pl

W sobotę ślesińska plaża znów tętniła życiem!

Już po raz piaty w Ślesinie odbył się Festiwal Piwa. Tradycyjnie organizatorem przedsięwzięcia była Gmina Ślesin i radny Marek Ejma. To kolejna okazja do spotkań przy piwie z domieszką dobrej zabawy.

Galeria zdjęć Henryka Zajferta

– Festiwal organizujemy od początku z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim oraz z ekipą z Poznania. Impreza jest trzydniowa. Zabawę zaczęliśmy w piątek, a kończymy w niedzielę – informuje Marek Ejma. A co przygotowano dla gości tym razem? Jak się dowiedzieliśmy m.in. możliwość poznania ponad 100 rodzajów piwa, piwną milę, jogę na plaży, blind testy, quizy i wiele innych, ciekawych atrakcji.

– Ale Festiwal Piwa to przede wszystkim dobra muzyka. Staramy się tutaj promować młodych, polskich artystów – mówi Pan Marek. Dzisiaj wystąpili Maksymilian Łapiński (to taki polski odpowiednik Eda Sheerana), później Kasia Tontor (świeży głos na polskiej scenie), a gwiazdą sobotniego wieczoru był GOORAL. Muzyka, jaką tworzy GOORAL to mieszanka electro z góralskim folkiem.

W piątek zaś koncertowały Piwozaury i mniejsze, niszowe zespoły z Poznania.

– Całe dnie wiele się dzieje. Zapraszam też oczywiście w niedzielę już od godz. 12.00 na dobre rzemieślnicze piwo i smaczne jedzenie – dodaje Marek Ejma. Na Festiwalu Piwa była również obecna redakcja ,,Przeglądu Konińskiego”. Dla dzieci i dorosłych przygotowała konkursy z nagrodami. Było przy tym mnóstwo wyśmienitej zabawy.

Tekst: Małgorzata Kaczmarek – Przegląd Koniński

adminImprezyprzegladkoninski.pl W sobotę ślesińska plaża znów tętniła życiem! Już po raz piaty w Ślesinie odbył się Festiwal Piwa. Tradycyjnie organizatorem przedsięwzięcia była Gmina Ślesin i radny Marek Ejma. To kolejna okazja do spotkań przy piwie z domieszką dobrej zabawy. Galeria zdjęć Henryka Zajferta - Festiwal organizujemy od początku z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim oraz...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
430 razy przeczytano