Uczniowie Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym przeszli na zdalne nauczanie. Decyzja ta ma związek z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem u jednej z nauczycielek. Kobieta przebywa w izolacji domowej. 107 osób, uczniów i nauczycieli, skierowano na kwarantannę.

Przegląd koniński

Jak nas poinformowała Agnieszka Dybała-Kamińska, dyrektor konińskiego sanepidu, nie wszyscy uczniowie mieli kontakt z nauczycielką, natomiast uczestniczyła ona w spotkaniu rady pedagogicznej.

Skąd dowiedziała się, że ma COVID-19?
– Pojawiły się objawy i lekarz rodzinny skierował ją na badania – odpowiada dyrektor. – Nie wiadomo w jaki sposób doszło do zakażenia.

Osoby z najbliższego otoczenia nauczycielki i te, które miały z nią bezpośredni kontakt będą przebywać w kwarantannie przez 10 dni od momentu wykrycia zakażenia.

Tekst: Anna Chadaj – Przegląd Koniński
https://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/08/PK_logo150.jpghttps://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/08/PK_logo150.jpgadminInformacjeUczniowie Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym przeszli na zdalne nauczanie. Decyzja ta ma związek z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem u jednej z nauczycielek. Kobieta przebywa w izolacji domowej. 107 osób, uczniów i nauczycieli, skierowano na kwarantannę. Przegląd koniński Jak nas poinformowała Agnieszka Dybała-Kamińska, dyrektor konińskiego sanepidu, nie wszyscy uczniowie mieli kontakt z...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
242 razy przeczytano