Galeria zdjęć Henryka Zajferta


Ślesiński sztab łącznie z kwesty i licytacji zebrał 37 768,13 zł i 78,64 euro.
Na ulicach Miasta i Gminy Ślesin kwestowało 78 wolontariuszy. Podczas koncertu finałowego zorganizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie w wypełnionej po brzegi Hali Sportowo-Widowiskowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wystąpili:

– Zespół taneczny Shine Mini
– Zespół taneczny Gwiazdeczki
– Zespół taneczny Perełka
– Zespół taneczny Shine
– Uczniowie Ogniska Muzycznego Filia Ślesin
– Zespół taneczny Pioruny
– Zespół Quitet Voices
– Zespół taneczny Wirujące Promyczki
– Zespół taneczny SPEED
– Zespół wokalny Schola Dobrego Pasterza
– Zespół taneczny Flex
– Zespół taneczny Revolta
– Zespołu The Nice

O godzinie 20:00 nad Ślesinem zabłysnęło „ Światełko do nieba”.
W trakcie koncertu dla najmłodszych przygotowano zamek dmuchany i kącik plastyczny. Przed salą można było zjeść grochówkę z kuchni polowej. W trakcie koncertu druhowie strażacy ze Ślesina prowadzili pokaz i szkolenie jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy przed medycznej bo w takich przypadkach każda minuta a nawet sekunda jest na wagę życia.

W licytacjach najwyższą kwotę po 1500 zł uzyskano za kurs prawa jazdy przekazany przez Szkołę Jazdy NOVA Marcin Kaczmarek i kolację 5-daniową szefa kuchni dla czterech osób, przekazaną przez Restaurację Mozaikowy Piec, 1250 zł za piłkę FC Barcelona zakupioną w sklepie klubowym w Barcelonie i przekazaną na licytację przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Ślesin Pana Pawła Bielickiego.

Obraz na szkle przekazany przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin Pana Mariusza Zaborowskiego sprzedano za kwotę 1100 zł . Wysoką kwotę 1000 zł zlicytowano za marcepanowy tort w kształcie serca podarowany przez Restaurację Mozaikowy Piec.

Zeszłoroczny rekord został pobity o ponad 7000zł.

Dziękuję wszystkim, którzy w różny sposób włączyli się w tegoroczny Finał.

adminInformacjeGaleria zdjęć Henryka Zajferta Ślesiński sztab łącznie z kwesty i licytacji zebrał 37 768,13 zł i 78,64 euro.Na ulicach Miasta i Gminy Ślesin kwestowało 78 wolontariuszy. Podczas koncertu finałowego zorganizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie w wypełnionej po brzegi Hali Sportowo-Widowiskowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wystąpili:- Zespół taneczny Shine Mini-...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
554 razy przeczytano