Przegląd Koniński

11 lipca tego roku pobito 23-letniego mieszkańca powiatu konińskiego. Jak mówi Sebastian Wiśniewski, rzecznik policji, w wyniku zadanych uderzeń mężczyzna trafił do szpitala z urazem głowy i przebywa tam do dziś. Zatrzymano już trzech sprawców tego zdarzenia, którzy usłyszeli prokuratorskie zarzuty pobicia. Dwóch mężczyzn przyznało się do popełnienia przestępstwa. Całej trójce grozi teraz do 3 lat więzienia.

Cała sytuacja rozegrała się w sobotni wieczór w Ślesinie. Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu policji otrzymali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ul. Plac Wolności i Napoleona, leży nieprzytomny mężczyzna, który został zaatakowany przez trzy osoby. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym widać jak trzech mężczyzn jadących białym minivanem zajeżdża drogę czarnej osobówce.

Z pierwszego pojazdu wychodzą trzy osoby i podbiegają do drugiego auta. Po otwarciu tylnych drzwi jeden z napastników zaczyna zadawać ciosy pasażerowi. Gdy pokrzywdzonemu udaje się wydostać na zewnątrz, cała trójka zaczyna zadawać mu kolejne uderzenia w głowę. Po chwili widać jak 23-latek traci przytomność, a sprawcy wracają do swojego auta i odjeżdżają. Chwilę później jeden ze sprawców postanowił wrócić na miejsce, lecz był już sam. Mężczyzna został rozpoznany przez ślesińskich policjantów. 41-latek został natychmiast zatrzymany. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu udziału w pobiciu.

Po dwóch dniach zatrzymano jeszcze 28-latka i 26-latka. Mężczyźni również usłyszeli prokuratorskie zarzuty dokonania pobicia, do których się przyznali. Całej trójce grozi teraz do 3 lat więzienia.

Źródło: Olga Boksa – Przegląd Koniński
https://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/07/PK_logobmale.jpghttps://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/07/PK_logobmale-150x74.jpgadminKronika policyjnaPrzegląd Koniński 11 lipca tego roku pobito 23-letniego mieszkańca powiatu konińskiego. Jak mówi Sebastian Wiśniewski, rzecznik policji, w wyniku zadanych uderzeń mężczyzna trafił do szpitala z urazem głowy i przebywa tam do dziś. Zatrzymano już trzech sprawców tego zdarzenia, którzy usłyszeli prokuratorskie zarzuty pobicia. Dwóch mężczyzn przyznało się do popełnienia...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
151 razy przeczytano