przegladkoninski.pl

Konińska policja prezentuje sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. to jedno z zadań zawartych w programie „Razem dla bezpieczeństwa”.

Młodszy aspirant Sławomir Nawrotek jest dzielnicowym od 2009 roku, a służbę pełni od 2004. Pracuje w Komisariacie Policji w Ślesinie.

Obszar, którym się „opiekuje”, to Licheń Stary, Ignacewo, Pogorzele, Bylew, Pogoń Gosławicka, Pogoń Lubstowska, Smólniki, Wierzelin, Kępa, Julia, Niedźwiady Duże, Niedźwiady Małe, Wąsosze, Półwiosek Lubstowski, Półwiosek Stary, Półwiosek Nowy, Kolebki, Leśnictwo, Tokary, Piotrkowice, Różopole, Wygoda.

Jako zadania priorytetowe wyznaczył sobie ograniczenie oraz dążenie do całkowitego wyeliminowania wykroczeń oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieobyczajnych wybryków popełnianych przez osoby nietrzeźwe i młodzież gromadzącą się w rejonie bulwaru.

Jest żonaty, ma dwóch synów oraz córkę. Jego hobby to sport.

Źródło: Anna Chadaj – Przegląd Koniński
adminKronika policyjnaKonińska policja prezentuje sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. to jedno z zadań zawartych w programie „Razem dla bezpieczeństwa”. Młodszy aspirant Sławomir Nawrotek jest dzielnicowym od 2009 roku, a służbę pełni od 2004. Pracuje w Komisariacie Policji w Ślesinie. Obszar, którym się „opiekuje”, to Licheń Stary, Ignacewo, Pogorzele, Bylew, Pogoń Gosławicka,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
433 razy przeczytano