Przegląd Koniński

8 września przed godziną 20.00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie otrzymało zgłoszenie od Wojewódzkiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Koninie z prośbą o pomoc dla mężczyzny z nagłym zatrzymaniem krążenia.

Dyżurny SKKM zadysponował do zdarzenia strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 w Koninie oraz druhów z OSP Ślesin i OSP Szyszyńskie Holendry.


– Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu OSP ustalono, że w jednym z pomieszczeń domu jednorodzinnego w Szyszyńskich Holendrach, w gminie Ślesin leży nieprzytomny mężczyzna, u którego stwierdzono brak oddechu. Druhowie niezwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Podjęte czynności przywróciły oddech u poszkodowanego. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym oraz następnie przetransportowany do szpitala.

na

zdj. KM PSP Konin

Przegląd Koniński

https://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/08/PK_logo150.jpghttps://gminaslesin.futurehost.pl/wp-content/uploads/2020/08/PK_logo150.jpgadminOSPPrzegląd Koniński 8 września przed godziną 20.00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie otrzymało zgłoszenie od Wojewódzkiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Koninie z prośbą o pomoc dla mężczyzny z nagłym zatrzymaniem krążenia. Dyżurny SKKM zadysponował do zdarzenia strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 w Koninie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
110 razy przeczytano