LM.pl

Nie dwudniowe Dni Ślesina, ale jednodniowa impreza w sierpniu. – Plan jest, ale czy uda się go zrealizować to trudno powiedzieć – podkreśla Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Każdego roku w pierwszy weekend lipca do Ślesina przyjeżdżali nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale też turyści z różnych zakątków kraju. Tysiące osób przez dwa dni bawiło się, tańczyło i odpoczywało nad jeziorem. Niestety w tym roku lipcowa impreza się nie odbędzie. Jest jednak szansa, że odbędzie się w ogóle.

– Zaprosiliśmy gwiazdy, podpisane zostały zobowiązania, ale ze względu na zaistniałą sytuację Dni Ślesina w pierwszy weekend lipca się nie odbędą. Podobnie będzie z czerwcowymi Dniami Lichenia i Zlotem Motocyklowym. Za nami byłby już też Garmin Iron Triathlon, ale podana została jego nowa data i to jest 15 sierpnia. Pomyśleliśmy, że jeżeli coś zostałoby odblokowane to można byłoby zrobić koncert na zakończenie wakacji – mówi Mariusz Zaborowski.

lm.pl
LM.pl

Jednodniowa impreza, którą planują władze gminy z pewnością niczym nie przypominałaby choćby ubiegłorocznej.

– Myślę, że nie będzie łatwo. Wiemy jak wiele osób przyjeżdża do Ślesina. Wymogi są bardzo duże, ale wiemy też że wielu turystów i mieszkańców czeka na wydarzenia na plaży. Plan jest, ale czy uda się go zrealizować to na dzisiaj trudno powiedzieć – podkreśla burmistrz.

Jeśli do sierpnia kolejne obostrzenia, przede wszystkim dotyczące organizacji imprez masowych, przestaną obowiązywać, do Ślesina zgodnie z planem przyjedzie Andrzej Piaseczny.

Tekst: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

adminInformacjeLM.pl Nie dwudniowe Dni Ślesina, ale jednodniowa impreza w sierpniu. - Plan jest, ale czy uda się go zrealizować to trudno powiedzieć – podkreśla Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Każdego roku w pierwszy weekend lipca do Ślesina przyjeżdżali nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale też turyści z różnych zakątków kraju. Tysiące osób przez dwa dni...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
501 razy przeczytano