przegladkoninski.pl

Blisko 1,2 miliona złotych dofinansowania otrzyma Ślesin ze środków unijnych na termomodernizację budynku Urzędu Miasta i Gminy. Podpisanie umowy w tej sprawie odbędzie się jutro.

Modernizacja ślesińskiego urzędu kosztowała ponad 5 milionów złotych. Obiekt po przebudowie został otwarty kilka miesięcy temu. Mimo to, gmina cały czas ubiegała się o dofinansowanie do tej inwestycji. Jest pozytywna informacja. Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyznał samorządowi blisko 1,2 mln zł w ramach działania WRPO 2014-2020, obejmującego projekty związane z poprawą efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym. Jego efektem będą oszczędności w zużyciu energii elektrycznej i cieplnej, ograniczenia emisji CO2 oraz poprawa stanu środowiska i jakości życia mieszkańców.

Materiał TV Wielkopolska.

Umowę na to dofinansowanie ze środków unijnych jutro w ślesińskim urzędzie podpisze Maciej Sytek, wicemarszałek województwa wielkopolskiego.

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminInformacjeBlisko 1,2 miliona złotych dofinansowania otrzyma Ślesin ze środków unijnych na termomodernizację budynku Urzędu Miasta i Gminy. Podpisanie umowy w tej sprawie odbędzie się jutro. Modernizacja ślesińskiego urzędu kosztowała ponad 5 milionów złotych. Obiekt po przebudowie został otwarty kilka miesięcy temu. Mimo to, gmina cały czas ubiegała się o dofinansowanie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
335 razy przeczytano