przegladkoninski.pl

Prawie 20 par małżeńskich świętowało dzisiaj w gminie Ślesin 50 lat wspólnego życia. Zostali odznaczeni medalami od prezydenta RP, które wręczył jubilatom burmistrz Mariusz Zaborowski.

Zdjęcia i film.

Burmistrz wszystkim parom złożył życzenia. W swojej wypowiedzi nawiązał też do tego, że sam niedawno się ożenił.

– Od trzech tygodni jestem w nowym związku. Uważam, że każdy chciałby mieć i tworzyć rodzinę, dlatego taką decyzję podjąłem – mówił burmistrz Zaborowski.

– Te wspólne lata to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zaufania, zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń, które decydują się związać węzłem małżeńskim zakładając rodzinę – mówiła do jubilatów Katarzyna Fryza, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ślesinie.

Jubileusz 50 lat pożycia małżeńskiego świętowało dzisiaj 18 par. Otrzymały medale od prezydenta Polski oraz pamiątkę od gminy.

– Życzę wielu wspaniałych i radosnych dni spędzonych razem – powiedział Mariusz Zaborowski.

adminUMiGPrawie 20 par małżeńskich świętowało dzisiaj w gminie Ślesin 50 lat wspólnego życia. Zostali odznaczeni medalami od prezydenta RP, które wręczył jubilatom burmistrz Mariusz Zaborowski. Zdjęcia i film. Burmistrz wszystkim parom złożył życzenia. W swojej wypowiedzi nawiązał też do tego, że sam niedawno się ożenił. – Od trzech tygodni jestem w nowym związku....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
606 razy przeczytano