Informujemy, że w związku ze zmianą uchwały w sprawie przyznawania dofinansowania do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, zmianie uległy zasady przyznawania dofinansowania oraz druki wniosków.

Wszystkie wnioski złożone w roku ubiegłym po upływie wymaganego terminu należy złożyć ponownie z uwzględnieniem nowych warunków i zasad. Druki wniosków oraz regulamin przyznawania dofinansowania dostępne są na naszej stronie internetowej http://slesin.nowoczesnagmina.pl/?a=6255 oraz w Urzędzie Miasta i Gminy w Ślesinie pok. nr 107.

 

Informujemy, że w związku ze zmianą uchwały w sprawie przyznawania dofinansowania do budowy przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, zmianie uległy zasady przyznawania dofinansowania oraz druki wniosków.

Wszystkie wnioski złożone w latach ubiegłych, które nie zostały zaopiniowane należy złożyć ponownie z uwzględnieniem nowych warunków i zasad. Druki wniosków oraz regulamin przyznawania dofinansowania dostępne są na naszej stronie internetowej http://slesin.nowoczesnagmina.pl/?a=6254 oraz w Urzędzie Miasta i Gminy w Ślesinie pok. nr 107.

Źródło: umig.slesin.pl

adminUMiGInformujemy, że w związku ze zmianą uchwały w sprawie przyznawania dofinansowania do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, zmianie uległy zasady przyznawania dofinansowania oraz druki wniosków. Wszystkie wnioski złożone w roku ubiegłym po upływie wymaganego terminu należy złożyć ponownie z uwzględnieniem nowych warunków i zasad. Druki wniosków oraz regulamin przyznawania dofinansowania...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
426 razy przeczytano