przegladkoninski.pl

Dotychczasowa asystentka burmistrza Ślesina Urszula Bachera została powołana na wiceburmistrza. Oznacza to, że musiała spełnić wymagania, jakich wcześniej jej brakowało. Mariusz Zaborowski ogłosił to na dzisiejszej sesji.

Podczas składania sprawozdania z działalności międzysesyjnej na sesji Rady Miejskiej Gminy Ślesin burmistrz Mariusz Zaborowski ogłosił, że podjął kilka decyzji. Jedną z nich było powołanie dotychczasowej asystentki Urszuli Bachery na swojego zastępcę.

Przypomnijmy, że została ona asystentką w marcu 2017 roku, ale mimo tego burmistrz traktował ją już jak zastępcę. Nie mogła jednak wówczas formalnie objąć tego stanowiska. Przeszkodą był brak wyższego wykształcenia. Wcześniej natomiast przez wiele lat Urszula Bachera związana była z ośrodkiem doradztwa rolniczego, a także była prezesem spółki Termy Ślesińskie.

Niedawna decyzja burmistrza Zaborowskiego oznacza, że jego dotychczasowa asystentka skończyła studia i uzyskała dyplom uczelni wyższej. Dlatego wreszcie mogła dostać angaż na stanowisku wiceburmistrza.

Tekst: Aleksandra Wysocka – Przegląd Koniński
adminUMiGprzegladkoninski.pl Dotychczasowa asystentka burmistrza Ślesina Urszula Bachera została powołana na wiceburmistrza. Oznacza to, że musiała spełnić wymagania, jakich wcześniej jej brakowało. Mariusz Zaborowski ogłosił to na dzisiejszej sesji. Podczas składania sprawozdania z działalności międzysesyjnej na sesji Rady Miejskiej Gminy Ślesin burmistrz Mariusz Zaborowski ogłosił, że podjął kilka decyzji. Jedną z nich było powołanie dotychczasowej...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
288 razy przeczytano