Nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych będą mogły wygrać sołectwa, w gminie Ślesin, w konkursie na przystrojenie wybranego miejsca w Ślesinie podczas dożynek.

– Sporo osób z zewnątrz będzie mogło to zobaczyć, więc warto się pochwalić – zachęca burmistrz Mariusz Zaborowski.

O regułach konkursu burmistrz opowiadał podczas czwartkowej sesji. Poinformował, że w tym roku dożynki odbędą się w Ślesinie i z tej okazji zostanie zorganizowany konkurs dla sołectw.
– Każde sołectwo będzie mogło ubrać jakąś część miasta, wyznaczymy ich kilkanaście począwszy od sceny, rynku czy parku – mówił Mariusz Zaborowski.

Zwycięska miejscowość wygra talon na 10 tysięcy złotych na zakup urządzenia do siłowni zewnętrznej czy placu zabaw. Druga nagroda to 3 tysiące złotych, a trzecia – 2 tysiące.
– Wiem, że macie państwo bardzo dużo pomysłów. Gdzie nie odbywały się dożynki, było mnóstwo pięknie ubranych miejsc – dodał burmistrz Ślesina.

Dożynki w Ślesinie odbędą się w tym roku 26 sierpnia.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminUMiGNagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych będą mogły wygrać sołectwa, w gminie Ślesin, w konkursie na przystrojenie wybranego miejsca w Ślesinie podczas dożynek. – Sporo osób z zewnątrz będzie mogło to zobaczyć, więc warto się pochwalić – zachęca burmistrz Mariusz Zaborowski. O regułach konkursu burmistrz opowiadał podczas czwartkowej sesji. Poinformował, że...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
313 razy przeczytano