www.facebook.com/
Zwiazek.OSP.Rzeczypospolitej.Polskiej

Niebawem czekają nas wielkie sportowe atrakcje. W dniach 28-30 czerwca br. nad malowniczym Jeziorem Licheńskim odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Przed nami trzy dni emocji i zmagań podczas rozgrywania kolejnych konkurencji. O mistrzowski tytuł ponownie będą rywalizowały załogi druhen i druhów ochotników z całej Polski.

Do mistrzostw zgłaszają się najlepsze i najbardziej doświadczone załogi Ochotniczych Straży Pożarnych, których przygotowanie z roku na rok pozwala na osiąganie coraz lepszych wyników.

Zapraszamy załogi Ochotniczych Straży Pożarnych do zgłaszania udziału w mistrzostwach. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfHJRyGloy5SJqKQ…/viewform…

W tym roku chcemy wyjątkowo serdecznie zaprosić do udziału załogi, które dotychczas nie startowały w zawodach tej rangi, a dla najlepszych w gronie debiutantów przewidujemy specjalne nagrody.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP

adminSportwww.facebook.com/Zwiazek.OSP.Rzeczypospolitej.Polskiej Niebawem czekają nas wielkie sportowe atrakcje. W dniach 28-30 czerwca br. nad malowniczym Jeziorem Licheńskim odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Przed nami trzy dni emocji i zmagań podczas rozgrywania kolejnych konkurencji. O mistrzowski tytuł ponownie będą rywalizowały załogi druhen i druhów ochotników...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
324 razy przeczytano