przegladkoninski.pl

Na pewno pogoda nie nastrajała w minioną sobotę do eskapad jednośladami. Nie odstraszyło to jednak uczestników szóstego Raju Rowerowego wokół jeziora Ślesińskiego. Wśród nich pojawił się Tomasz Nowak, poseł PO, który to wydarzenie objął swoim patronatem. Zdjęcia.

– Jak jechałem z Konina to cały czas tylko lało i lało. Dzisiaj rano usuwałem jeszcze w swoim ogrodzie skutki nawałnicy. Mam nadzieję, że teraz żadna nawałnica nas nie spotka, tylko dobry humor – powiedział poseł Nowak tuż przed startem.

Rajd wyruszył z Przystani Wodnej w Ślesinie. W tym roku uczestników było mniej niż w poprzednich latach. Wcześniej w imprezie uczestniczyło nawet około 100 osób. Jak mówił organizator, czyli Marek Ejma, ślesiński radny, na pewno ważna jest pogoda. Poprzednie edycje odbywały się w wakacje.

Trasa rajdu to około 15 kilometrów.
– Jedziemy wokół jeziora. Chodzi o to, żeby integrować społeczność i promować zdrowy tryb życia. Chcemy też pokazać wszystkim fajne miejsca, plaże – mówi Marek Ejma.

Na finał zaplanowano ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Tekst: Marcin Szafrański

adminSportNa pewno pogoda nie nastrajała w minioną sobotę do eskapad jednośladami. Nie odstraszyło to jednak uczestników szóstego Raju Rowerowego wokół jeziora Ślesińskiego. Wśród nich pojawił się Tomasz Nowak, poseł PO, który to wydarzenie objął swoim patronatem. Zdjęcia. – Jak jechałem z Konina to cały czas tylko lało i lało. Dzisiaj rano...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
501 razy przeczytano