facebook.com/lksslesin

W ostanią sobotę w godzinach popołudniowych LKS Ślesin rozegrał mecz z Kasztelanią Brudzew w ramach 5 kolejki okręgowej ligi. Przed tym spotkaniem faworytem była ekipa ze Ślesina i szybko to potwierdzili.

Skicioki wyszli na to spotkanie zmotywowani czterema zwycięstwami w lidze i również po tym meczu mieli zamiar zgarnąć komplet punktów. Już w pierwszej akcji Rafał Czapski otworzył wynik spotkania i rozluźnił trochę atmosferę.
Do przerwy oglądaliśmy jeszcze dwa trafienia. Na 2:0 wynik podwyższył pięknym strzałem z rzutu wolnego Kornel Broniszewski, goście zdołali odpowiedzieć trafieniem na 2:1 .

W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ zmianie,gospodarze ciągle mieli przewagę na boisku i udokumentowali to strzeleniem kolejnych goli. Najpierw bramkę strzelił Bartek Nowak, a wynik na 4:1 ustalił Adrian Górecki.

LKS Ślesin z kompletem punktów po 5 rozegranych spotkaniach zajmuje fotel lidera. Oby ta seria trwała jak najdłużej. Brawo drużyna!

___________

W sobotę LKS Ślesin pokonał ostatni zespół w tabeli – Kasztelanię Brudzew – 4:1 i wykorzystując pauzę Zjednoczonych Rychwał awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji. Choć ślesinianie do tej pory nie stracili punktu, anulowany mecz z Błękitnymi Mąkolno powodował, że mieli mniej punktów od rywali i zajmowali niższe miejsca. 

Tabela konińskiej klasy okręgowej (w nawiasie liczba rozegranych meczów):
1. LKS Ślesin – 15 pkt (5)
2. Zryw Dąbie – 13 pkt (6)
3. Górnik Wierzbinek – 12 pkt (6)
4. Zjednoczeni Rychwał – 12 pkt (5)
5. Orzeł Grzegorzew – 11 pkt (6)
6. Czarni Ostrowite – 10 pkt (6)
7. Warta Eremita Dobrów – 9 pkt (5)
8. Strażak Licheń Stary – 7 pkt (6)
9. Warta Pyzdry – 6 pkt (6)
10. Sparta Sklejka Orzechowo – 6 pkt (6)
11. Baszta Przedecz – 6 pkt (5)
12. Polanin Strzałkowo – 4 pkt (5)
13. Płomień Nekla – 3 pkt (6)
14. Orlik Miłosław – 2 pkt (5)
15. Kasztelania Brudzew – 1 pkt (6).

adminPiłka nożnaW ostanią sobotę w godzinach popołudniowych LKS Ślesin rozegrał mecz z Kasztelanią Brudzew w ramach 5 kolejki okręgowej ligi. Przed tym spotkaniem faworytem była ekipa ze Ślesina i szybko to potwierdzili. Skicioki wyszli na to spotkanie zmotywowani czterema zwycięstwami w lidze i również po tym meczu mieli zamiar zgarnąć komplet...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
19 razy przeczytano