facebook.com/lksslesin/

Miniony weekend pełen piłkarskich emocji mieli podopieczni trenera Michała Zajączkowskiego. W sobote udali się do Poznańskiego Koziołka, zaś w niedzielę były to zmagania organizowane przez Wartę Rumin. Zarówno jeden jak i drugi dzień to obraz świetnej gry. Chłopcy pod względem budowania akcji prezentują się dobrze na tle swoich rywali. Mankamentem całej drużyny jest odpowiednie wejście w pierwszy mecz oraz skuteczność pod bramką rywala.

Niemniej jednak budujemy pewność siebie i realizujemy to co ćwiczymy na treningach. Cieszymy się, że owocuje to w postaci złotego i srebrnego medalu na turniejach w regionie jak i poza nim. Warto dodać, że kolejny raz nagrodę indywidualną zdobył FABIAN SMĘTEK.
Bardzo dziękujemy drużynie WARTY RUMIN za świetną organizację turnieju!

Wyniki Koziolek Cup :
LKS – KS Koziołek Poznań Czarny 1:2 (Przebieracz Gracjan)
LKS – AP Błękitni Owińska 5:1 (2x Chemilewski Piotr, Wesołowski Nikodem, Kieler Mikołaj, Olejniczak Kamil)
LKS – Poznaniak Poznań 2:1 (Chmielewski Piotr, Przebieracz Gracjan)
LKS – SS Sokół Mieścisko 0:3
LKS – KS Koziołek Poznań żółty 5:0 (2x Wesołowski Nikodem, Dzwoniarkiewicz Hubert, Smętek Fabian, Przebieracz Gracjan)

W turnieju udział wzięli : Kieler Mikołaj (C), Smętek Fabian, Olejniczak Kamil, Czajkowski Mikołaj, Chemilewski Piotr, Dzwoniarkiewicz Hubert, Przebieracz Gracjan, Wesołowski Nikodem.

Wyniki Warta Cup :
LKS – GKS Rzgów 0:1
LKS – Polonus Kazimierz Biskupi 3:0 (Wesołowski Nikodem, Przebieracz Gracjan, Szczekutowski Gracjan)
LKS – Warta Kramsk 1:0 (Chmielewski Piotr)
LKS – Warta Rumin II 0:0
LKS – Orły Huta Łukomska 1:0 (Chmielewski Piotr)
LKS – Warta Rumin I 3:0 (Smętek Fabian, Chmielewski Piotr, Szczekutowski Gracjan)

W turnieju zagrali : Olejniczak Kamil (C), Smętek Fabian, Chmielewski Piotr, Przebieracz Gracjan, Wesołowski Nikodem, Szczekutowski Gracjan, Kostański Adam, Zawadzki Bartosz.

Trener : Michał Zajączkowski

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ Miniony weekend pełen piłkarskich emocji mieli podopieczni trenera Michała Zajączkowskiego. W sobote udali się do Poznańskiego Koziołka, zaś w niedzielę były to zmagania organizowane przez Wartę Rumin. Zarówno jeden jak i drugi dzień to obraz świetnej gry. Chłopcy pod względem budowania akcji prezentują się dobrze na tle swoich rywali....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
92 razy przeczytano