facebook.com/lksslesin

W sobotę, 18 stycznia, odbył się turniej w Wągrowcu, na którym reprezentowała nas drużyna rocznika 2010.Po odniesieniu dwóch pewnych zwycięstw w grupie oraz uzyskując jeden remis awansujemy do półfinału. Super dyspozycja Wiktora Antczaka pozwoliła nam wygrać 1:0 i awansować do finału, gdzie czekała na nas drużyna LPFA Wągrowiec.
Nie zaczęliśmy najlepiej tego spotkania i szybko straciliśmy pierwszą bramkę, ale po kapitalnej akcji całego zespołu, Michał Karpina zdobywa gola na 1:1. Mimo wielu okazji nie strzelamy kolejnej bramki i przychodzi nam walczyć o złoto w konkursie rzutów karnych, gdzie nasz bramkarz Adam Kaczor pewnie broni dwa strzały i wygrywamy 2:1.

Skład:
Adam Kaczor, Michał Karpina (c), Piotr Olejniczak, Patryk Sroczyński, Wiktor Antczak, Kacper Nawrot, Igor Szczęsny, Wiktor Giszter.

Trener: Sobota Kamil

LKS – Nielba Wągrowiec 1:1
Antczak Wiktor

LKS – LPFA Wągrowiec 5:0
Antczak Wiktor
Sroczyński Patryk
Olejniczak Piotr
Karpina Michał
Nawrot Kacper

LKS – Leśnik Margonin 6:0
6x Antczak Wiktor

LKS – Skrzat Janowiec 1:0
 Antczak Wiktor

LKS – LPFA Skoki 1:1 (2:1k)
 Karpina Michal

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin W sobotę, 18 stycznia, odbył się turniej w Wągrowcu, na którym reprezentowała nas drużyna rocznika 2010.Po odniesieniu dwóch pewnych zwycięstw w grupie oraz uzyskując jeden remis awansujemy do półfinału. Super dyspozycja Wiktora Antczaka pozwoliła nam wygrać 1:0 i awansować do finału, gdzie czekała na nas drużyna LPFA Wągrowiec. Nie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
111 razy przeczytano