facebook.com/328981027623596/

W sobotę o 9:30 rozpoczął się już VI Ogólnopolski Turniej im. Jerzego Fiałkowskiego w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Graliśmy systemem „każdy z każdym”.

Najlepszy w turnieju okazał się zespół ze Ślesina, który nie miał sobie równych i z kompletem punktów stanęła na pierwszym miejscu. Tuż za nami „Spójnia Białe Błota” i „GOS Koźmin Wielkopolski”. 
Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry. 

Mecz rozpoczęły nasze Delfiny, które w pierwszych minutach przegrywały 0:1, ale szybko swój błąd nadrobiły bramką Wiktorii Waleriańczyk, a zaraz po niej na 2:1 strzela Joanna Czerniejewska. 
Już od samego początku Delfiny podyktowały swoje warunki gry, których trzymały się do samego końca, o czym świadczy wynik i zdobyte miejsce.

Skład UKS DELFIN ŚLESIN: 
Zuzanna Pasik (Br), Margarita Królak (C), Adrianna Badič, Karolina Smorgul, Joanna Czerniejewska, Sylwia Wiśniewska, Wiktoria Szczepankiewicz, Renata Lebioda, Dominika Szewczak, Weronika Olczak 
TRENER: Marcin Łukowski

Klasyfikacja końcowa: 
1. UKS Delfin Ślesin 
2. Spójnia Białe Błota 
3. GOS Koźmin Wielkopolski 
4. Fuks Wielowicz 
5. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 
6. Zawisza Fiero Rzgów 
7. AZS Włocławek

Najlepsza bramkarka – Natalia Stachowiak ( UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski) 
Najlepsza zawodniczka- Margarita Królak (UKS Delfin Ślesin) 
Król strzelców – Anna Fordon ( Spójnia Białe Błota)


Wszystkim, którzy wzięli udział, kibicowali i byli tam z nami DZIĘKUJEMY BARDZO i mamy nadzieje, że widzimy się za rok!

Źródło: facebook.com/Uks-Delfin-Ślesin

adminPiłka nożnafacebook.com/328981027623596/ W sobotę o 9:30 rozpoczął się już VI Ogólnopolski Turniej im. Jerzego Fiałkowskiego w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Najlepszy w turnieju okazał się zespół ze Ślesina, który nie miał sobie równych i z kompletem punktów stanęła na pierwszym miejscu....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
344 razy przeczytano