Kornel Broniszewski
Bartek Nowak
Artur Marciniak

Skład: H.Rachubiński, B.Zawadzki,B.Siek, P.Nowakowski(75′ J.Nowakowski), K.Broniszewski(75′ W.Jarmuż), M.Strużyński, A.Marciniak, M.Kwiatkowski, A. Górecki(70′ J.Kwiatkowski), B.Nowak(65’P.Kosmowski). R.Czapski(70′ Baris Cekli)

Pierwsza połowa to niewykorzystany rzut karny ,słupek, kilka dogodnych sytuacji i dwukrotne wybicie piłki z własnej linii bramkowej. Po zmianie stron w ciągu kilku pierwszych minut goście mieli dogodne sytuacje bramkowe i tylko oni wiedzą jak tego nie wykorzystali.

Po 10 minucie bramka na 2:0, a za chwilę na 3:0 zamknęła mecz. Do końca na boisku dominowała już tylko drużyna gospodarzy, która udokumentowała przewagę kilkoma pięknymi bramkami. Brawo LKS.

Za tydzień czeka nas pauza. Drużyna Błękitni Mąkolno wycofała się z rozgrywek.
Widzimy się za dwa tygodnie na derbach regionu LKS Ślesin – Strażak Licheń

15 sierpnia na inaugurację Ligii Okręgowej LKS Ślesin wygrał w meczu wyjazdowym z Orlikiem Miłosław 1:0, po bramce w 88 minucie Barisa Cekli. Warty podkreślenia jest fakt, że od 40min graliśmy w osłabieniu. Drużyna pokazała charakter. Brawo LKS!

adminPiłka nożnaLKS ŚLESIN - KS SPARTA 'SKLEJKA' ORZECHOWO 9:0 Bramki: Adrian Górecki Baris Cekli Kornel Broniszewski Bartek Nowak Artur Marciniak Skład: H.Rachubiński, B.Zawadzki,B.Siek, P.Nowakowski(75' J.Nowakowski), K.Broniszewski(75' W.Jarmuż), M.Strużyński, A.Marciniak, M.Kwiatkowski, A. Górecki(70' J.Kwiatkowski), B.Nowak(65'P.Kosmowski). R.Czapski(70' Baris Cekli) Pierwsza połowa to niewykorzystany rzut karny ,słupek, kilka dogodnych sytuacji i dwukrotne wybicie piłki z własnej linii bramkowej. Po zmianie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin