facebook.com/lksslesin

Po raz kolejny nasze Żaki ze Ślesina potwierdziły, że mają potencjał na czynienie fantastycznych rzeczy. 16 grudnia nasze chłopaki wzięli udział w turnieju piłki nożnej, który odbył sie na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. 

Nie był to łatwy turniej w którym brały udział mocne ekipy, a fakt, że nasze chłopaki jako jedyne w stawce wyszły z grupy z kompletem zwycięstw jest niesamowity. Organizatorem tego turnieju był Śląsk Wrocław, lecz także oni nie byli w stanie zatrzymać w grupie rozpędzonych i głodnych gry Skicioków.

Na komplet punktów w grupie przypadło zwycięstwo z:
Górnikiem Konin (3:2), Kiełczowem (4:0) ,Śląskiem Wrocław (6:3) , Szkółką Game Sport (7:0) i Bratyslawią (2:1).

Niestety problemy przyszły w półfinałach kiedy to ulegliśmy Akademia Game Sport 4:1.
Zagraliśmy w meczu o trzecie miejsce, lecz po bardzo wyrównanym spotkaniu o czym mówi wynik, przegraliśmy po rzutach karnych 4;5 z ekipą Bratysławi i zajęliśmy 4 miejsce w tym turnieju.


Pechowe czwarte miejsce nie oznacza dla nas porażki w tak prestiżowym turnieju w którym wzięło udział 14 ekip. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik LKS-u Ślesin – Tobiasz Waleriańczyk, a zawodnikiem turnieju – Filip Ciecierski ze Ślesinia, co daje jasną odpowiedź tego jak ważną byliśmy ekipą na tych zawodach.


Gratulacje dla wszystkich zawodników!

adminPiłka nożnaPo raz kolejny nasze Żaki ze Ślesina potwierdziły, że mają potencjał na czynienie fantastycznych rzeczy. 16 grudnia nasze chłopaki wzięli udział w turnieju piłki nożnej, który odbył sie na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.  Nie był to łatwy turniej w którym brały udział mocne ekipy, a fakt, że nasze chłopaki jako...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
176 razy przeczytano