STRAŻAK POKONUJE TULISZKÓW

Mecz odbył się 2. czerwca 2018 o godz. 17:00

STRAŻAK Licheń Stary- Tulisia Tuliszków(0:1) (2:1)
54.Wolinowski Eryk. 88 Krygier Przemek.- 20.Jarosław Gorgolewski.

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie, a przeciwnikiem była ekipa Tulisi Tuliszków. Mecz w Licheniu zaczął się z 20 minutowym opóżnieniem, gdyż nad Licheniem przeszła ulewa, zmyła linie na boisku i tylko dzięki szybkiej reakcji MDP W Licheniu Starym, którzy szybko opanowali sytuację malując ponownie linie na boisku.

Pierwsza część spotkania to typowe szachy z obu stron. Aż do 20 minuty, gdyż pięknym strzałem na 0:1 Jarosław Gorgolewski wyprowadza gości na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienia. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszej drużyny, która nie mając nic do stracenia zaatakowała odważniej. Bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki mieli Tomasz Gużniczak, który parę razy wkręcił w ziemie obrońców i zawodników Tulisi, Kwieciński Łukasz, Eryk Wolinowski.

Na zegarze 55 minuta – na atomowy strzał z około 25 metrów decyduje się Eryk Wolinowski i zdobywa bramkę na 1:1. Kolejne minuty to kolejne ataki naszej drużyny. Zrobił się otwarty mecz, Janiak Hubert sam na sam z bramkarzem. Nie trafia. Tomasz Gużniczak ma dwie 100% sytuacje, ale piłka nie chce wpaść do bramki. W 87 minucie na boisko pojawia się najstarszy zawodnik naszej drużyny, Przemek Krygier, i w 88 minucie właśnie on zdobywa bramkę ustalając wynik na 2:1. Chwilę po tym sędzia kończy spotkanie.

Podsumowując cały mecz to pierwsza połowa z przewagą gości. Natomiast druga część meczu to przewaga naszej drużyny, co Strażacy udokumentowali zdobyciem dwóch goli. Warto też dodać, że główny sędzia tego meczu, pan Michał Lebioda, momentami nie panował na boisku, podejmował błędne decyzje dla obu drużyn, co momentami wprowadzało nerwowa atmosferę… Ale wszystko dobrze się kończy. 3 punkty zostają w Licheniu.

Skład: WOJCIECHOWSKI M., KŁOS M., ŁAJDECKI Ł., KWIECIŃSKI Ł., JAKUBOWSKI P., ADAMCZYK S., KOSZELA J., (60 JANIAK H)., GUŻNICZAK T., LENARTOWSKI K, (87 KRYGIER PRZEMEK), WOLINOWSKI E., KAŻMIERCZAK W.

Rezerwa: PAWLAK A., BRONISZEWSKI W.

adminPiłka nożnaJunior Młodszy Sobota 09.06.2018.godz 11:00. Gks Sompolno- Strażak Licheń Stary. Młodzik Starszy Niedziela 10.06.2018. godz 11:00. Błękitni Mąkolno- Strażak Licheń Stary Seniorzy Niedziela 10.06.2018 godz 17:00 Orzeł Grzegorzew- Strażak Licheń Stary.   STRAŻAK POKONUJE TULISZKÓW Mecz odbył się 2. czerwca 2018 o godz. 17:00 STRAŻAK Licheń Stary- Tulisia Tuliszków(0:1) (2:1) 54.Wolinowski Eryk. 88 Krygier Przemek.- 20.Jarosław Gorgolewski. W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin