facebook.com/lksslesin/

Po bardzo udanej rundzie wiosennej i zajęciu II miejsca w grupie przyszło nam zmierzyć się z wszystkimi mistrzami i v-ce mistrzami swoich grup na turnieju finałowym. W niedzielę na stadionie miejskim w Kłodawie zebrało się 6 najlepszych drużyn z naszego okręgu. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym.

Pomimo uciążliwego upału nasi chłopcy świetnie spisywali się na boisku. Tworzyli piękne akcje i zapewniali mnóstwo pozytywnych emocji. Ostatecznie zajmujemy II miejsce i jesteśmy wicemistrzami okręgu Konińskiego! Jest to wielkie osiągnięcie naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej i świetna prognoza na przyszłość. Przed nami jeszcze 2 turnieje – 22.06 Veolia Euro Cup oraz 04-07 – Wrocław Trophy. Poniżej przedstawiamy skład i poszczególne wyniki.

Skład : Chaładaj Felicjan (kpt) 
Dąbek Maciej ⚽⚽
Kraczyński Tymoteusz
Lewandowski Jan (br) 
Pawlak Mateusz
Prus Wiktor ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Przebieracz Alan ⚽
Woźniak Filip
Zbyszewski Michał ⚽⚽⚽

LKS – Olimpia Koło 1:2
LKS – Oranje Konin 4:0
LKS – Cienin Zaborny 1:0
LKS – OLE Golina 1:2
LKS – Górnik Konin 5:0

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ Po bardzo udanej rundzie wiosennej i zajęciu II miejsca w grupie przyszło nam zmierzyć się z wszystkimi mistrzami i v-ce mistrzami swoich grup na turnieju finałowym. W niedzielę na stadionie miejskim w Kłodawie zebrało się 6 najlepszych drużyn z naszego okręgu. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym. Pomimo uciążliwego...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
171 razy przeczytano