facebook.com/lksslesin/

W dniu dzisiejszym udział w turnieju wzięli chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Organizatorem zmagań był Koniński Górnik. Nasza drużyna znów pokazuje, że zasługuje na kolejne tej zimy miejsce na podium.

Chłopcy rozegrali świetne spotkania realizując postawiony cel w postaci kompletu zwycięstw i pierwszego miejsca w turnieju. Warto podkreślić także fakt, że największą ilością bramek popisał się Piotr Olejniczak, który zdobył aż 11 goli, a nasz skład dopełniali także chłopcy z rocznika 2011, którzy stanęli na wysokości zadania. 
Poniżej przedstawiamy skład, klasyfikację końcowa oraz poszczególne wyniki.

Skład: Karpina Michał (kpt), Galiński Paweł (br), Olejniczak Piotr, Antczak Wiktor, Szczęsny Igor, Dąbek Maciej, Prus Wiktor.

1. LKS Ślesin
2. Górnik Konin B. 
3. Poznaniak Poznań
4. ZZW Poznań
5. Akademia Piłkarska Reissa Konin
6. Górnik Konin N.

LKS Ślesin – Górnik N. 8:0 (Antczak Wiktor x4, Olejniczak Piotr x2, Karpina Michał, Prus Wiktor) 
LKS – ZZW 4:0 (Olejniczak Piotr x4)
LKS – APR 6:1 (Szczęsny Igor x2, Olejniczak Piotr x2, Prus Wiktor, Karpina Michał)
LKS – Górnik B. 5:2 (Olejniczak Piotr, Prus Wiktor, Szczęsny Igor, Karpina Michał, Antczak Wiktor)
LKS – Poznaniak 4:2 (Olejniczak Piotr x2, Szczęsny Igor, Antczak Wiktor)

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W dniu dzisiejszym udział w turnieju wzięli chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Organizatorem zmagań był Koniński Górnik. Nasza drużyna znów pokazuje, że zasługuje na kolejne tej zimy miejsce na podium. Chłopcy rozegrali świetne spotkania realizując postawiony cel w postaci kompletu zwycięstw i pierwszego miejsca w turnieju. Warto podkreślić...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
174 razy przeczytano