Niestety przegrywamy mecz na inaugurację rozgrywek 2-1 z MKS Dąbie. Mecz był bardzo wyrównany lecz pod koniec pierwszej części spotkania zarysowała się lekka przewaga LKS i dzięki temu do szatni schodziliśmy z prowadzaniem 1-0 po bramce Bartka Andrzejewskiego.
Początek drugiej połowy, to demony z poprzedniego sezonu, brak koncentracji i efekt był taki że w 53 minucie było już 2-1 dla gospodarzy. Po stracie dwóch bramek, nasz zespół dopiero zaczął grać i stwarzać sytuację, lecz zabrakło skuteczności i przegrywamy pierwszy mecz sezonu.

Bramka:
Andrzejewski Bartosz 35 minuta

Skład:
H. Rachubiński- K. Budziak(P. Kąpielski 78 min.), P. Nowakowski, B. Wróbel, J. Kwiatkowski, M. Kwiatkowski, F. Jasiecki, D. Frontczak, B. Andrzejewski(M. Strużyński 72 min.), B. Nowak, K. Brezyna(R. Czapski 68 min.)

W naszej drużynie latem doszło do sporych zmian, więc przedstawiamy kadrę zespołu na sezon 2019/2020.

Trener: Rafał Czapski

Bramkarze: Adam Rachubiński, Hubert Rachubiński, Dariusz Janowski

Obrońcy: Przemysław Nowakowski, Jarosław Kwiatkowski, Bartosz Wróbel, Kacper Budziak, Kornel Broniszewski, Bartłomiej Siek, Kacper Gotowała, Rafał Stolarski, Patryk Kąpielski

Pomocnicy: Bartosz Nowak, Bartosz Andrzejewski, Dominik Frontczak, Filip Jasiecki, Michał Kwiatkowski, Mateusz Strużyński, Dawid Degórski, Bartosz Targas, Artur Marciniak, Piotr Kąpielski, Patryk Lisowski

Napastnicy: Krzysztof Brezyna, Baris Cekli, Rafał Czapski

PRZYSZLI: Filip Jasiecki, Patryk Kąpielski, Dominik Frontczak ( wszyscy GKS Polonus Kazimierz Biskupi), Bartosz Andrzejewski (Zjednoczeni Trzemeszno), Bartosz Wróbel, Adam Rachubiński (Górnik Konin), Mateusz Strużyński (Strażak Licheń Stary), Patryk Lisowski (wolny zawodnik), Piotr Kąpielski (wolny zawodnik), Krzysztof Brezyna, Kacper Budziak (obaj Wilki Wilczyn)

ODESZLI: Rafał Kaczmarek (nie wznowił treningów), Patryk Łagocki, Piotr Gorgolewski, Bartosz Kaczmarek (wszyscy powrót do GKS Polonus Kazimierz Biskupi), Jakub Soszyński (GKS Polonus Kazimierz Biskupi), Adrian Górecki, Wiktor Augustyniak (obaj Wilki Wilczyn), Dominik Miedziński (nie wznowił treningów), Mateusz Dolecki (TMS Stella Luboń).

adminPiłka nożnaNiestety przegrywamy mecz na inaugurację rozgrywek 2-1 z MKS Dąbie. Mecz był bardzo wyrównany lecz pod koniec pierwszej części spotkania zarysowała się lekka przewaga LKS i dzięki temu do szatni schodziliśmy z prowadzaniem 1-0 po bramce Bartka Andrzejewskiego. Początek drugiej połowy, to demony z poprzedniego sezonu, brak koncentracji i...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin