facebook.com/lksslesin/

W sobotę 1 grudnia swój turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2008. W turnieju udział wzięło 10 drużyn. Były to : LKS Ślesin, Olimpia Koło, Sparta Konin, Warta Sieradz, Jutrzenka Bychlew, Football Education Academy Gostynin, Akademia Piłkarska Namysłów, Piłkarska Szkółka Gniezno, Victoria Niemcz, Oranje Konin. Podzieleni na dwie grupy rozgrywaliśmy mecze systemem „każdy z każdym”.

Początek turnieju nie był dla nas najlepszy i do ostatnich sekund walczyliśmy o wyjście z grupy. W kolejnej fazie już znacznie pewniej pokonaliśmy swoich rywali, gwarantując sobie miejsce w walce o fotel lidera. Jednak w spotkaniu finałowym musieliśmy uznać wyższość rywali, którzy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne w całych zmaganiach. Warto podkreślić fakt, że do najlepszej trójki turnieju należał Kamil Olejniczak, który został najlepszym strzelcem, zapisując na swoim koncie aż 7 goli. Gratulujemy Kamilowi jak i całej drużynie!

Już w najbliższą niedzielę chłopcy rozegrają turniej wyłaniający mistrza powiatu. Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania naszej drużynie. Turniej odbędzie się w hali w gimnazjum w Slesinie.

Wyniki :
LKS Ślesin – Warta Sieradz 3:3
LKS – Jutrzenka Bychlew 0:2
LKS – AP Namysłów 3:1
LKS – FEA Gostynin 3:0

LKS – Victoria Niemcz 3:1
LKS – Olimpia Koło 0:3

adminPiłka nożnaW sobotę 1 grudnia swój turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2008. W turnieju udział wzięło 10 drużyn. Były to : LKS Ślesin, Olimpia Koło, Sparta Konin, Warta Sieradz, Jutrzenka Bychlew, Football Education Academy Gostynin, Akademia Piłkarska Namysłów, Piłkarska Szkółka Gniezno, Victoria Niemcz, Oranje Konin. Podzieleni na dwie grupy rozgrywaliśmy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
269 razy przeczytano