facebook.com/lksslesin/

W dniu wczorajszym zawodnicy z rocznika 2011 wzięli udział w turnieju „SSM WISŁA PŁOCK CUP” o puchar Prezesa SSM WISŁA PŁOCK. Turniej zdecydowanie nie należał do tych najlepszych. Brakowało skupienia, co powodowało wiele błędów indywidualnych, które zazwyczaj sporo nas kosztowały. Jako zespół tylko mementami potrafiliśmy budowalismy składane akcje mimo, iż przeciwnicy byli w naszym zasięgu.

Niemniej jednak cieszą kolejne cenne minuty na boisku i zdobyte doświadczenie. Mamy wiele materiału do analizy, które na pewno pomogą wykluczyć błędy. Turniej pozostawiajacy spory niedosyt, jeśli chodzi o naszą grę. Jednak wiemy na co nas stać i wiele jeszcze przed nami.
Każda gra niesie za sobą mnóstwo korzyści. Ostatecznie kończymy turniej na VII pozycji wygrywając w meczu o miejsce w serii rzutów karnych.

Skład : Prus Wiktor (C), Lewandowski Jan, Pawlak Mateusz, Kraczyński Tymoteusz, Przebieracz Alan, Zbyszewski Michał, Dąbek Maciej, Klazura Adrian, Ściński Wiktor, Gołaszewski Maksymilian.
Trener : Emilia Libner

Wyniki :
Wicher Kobyłka – LKS Ślesin 3:2 (Klazura Adrian, Dąbek Maciej)
LKS Ślesin – Młode Talenty Toruń 0:0
LKS Ślesin – SSM Wisła Płock I 1:2 (Prus Wiktor)
Unia Boryszew – LKS Ślesin 0:5 (Przebieracz Alan x2, Gołaszewski Maksymilian, Zbyszewski Michał, Dąbek Maciej)
Stoczniowiec Płock – LKS Ślesin 1:1 (Pawlak Mateusz)
LKS Ślesin – Young Champions Płock 1:1 k. 3:2 (Prus Wiktor ; rzuty karne : Dąbek Maciej, Lewandowski Jan, Klazura Adrian)

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W dniu wczorajszym zawodnicy z rocznika 2011 wzięli udział w turnieju „SSM WISŁA PŁOCK CUP” o puchar Prezesa SSM WISŁA PŁOCK. Turniej zdecydowanie nie należał do tych najlepszych. Brakowało skupienia, co powodowało wiele błędów indywidualnych, które zazwyczaj sporo nas kosztowały. Jako zespół tylko mementami potrafiliśmy budowalismy składane akcje mimo,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
62 razy przeczytano