Seniorzy ze Ślesina w niedzielne popołudnie tylko zremisowali z KP Zryw K-flex Dąbie 3-3. Zremisowaliśmy na własne życzenie, co prawda goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 15 minucie.

Po straconej bramce nasza drużyna zaczęła dominować i stwarzać sobie sytuacje i w 30 minucie po kapitalnej indywidualnej akcji Dominika Frontczaka piłkę do pustej bramki skierował Bartosz Nowak, do przerwy wynik nie uległ zmian. LKS bardzo dobrze wszedł w drugą połowę bo już w 51 minucie wyszliśmy na prowadzenie po składnej akcji całego zespołu bramkę zdobył Baris Cekli, po 20 minutach dołożyliśmy kolejne trafienie za sprawą Bartosza Nowaka, po tej bramce kompletnie przestaliśmy grać w piłkę, nie mieliśmy już takiej kontroli nad meczem czego efektem były dwie stracone bramki i remisujemy ten mecz 3-3. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie na stadion i w następnych meczach pokażemy że stać nas na dużo lepszą grę i bardziej konsekwentną.

Bramki:
Bartosz Nowak 30 min (asysta Dominik Frontczak)
Baris Cekli 51 min (asysta Bartosz Nowak)
Bartosz Nowak 70 min (asysta Dominik Frontczak)

skład:
H. Rachubiński – P. Nowakowski, K. Budziak, B. Wróbel, J. Kwiatkowski, B. Andrzejewski (P. Lisowski), D. Frontczak, F. Jasiecki, M. Strużyński(A. Marciniak), B. Nowak(K. Broniszewski), B. Cekli (R. Czapski)

adminPiłka nożnaSeniorzy ze Ślesina w niedzielne popołudnie tylko zremisowali z KP Zryw K-flex Dąbie 3-3. Zremisowaliśmy na własne życzenie, co prawda goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie w 15 minucie. Po straconej bramce nasza drużyna zaczęła dominować i stwarzać sobie sytuacje i w 30 minucie po kapitalnej indywidualnej akcji Dominika...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin