facebook.com/lksslesin/

W dniu wczorajszym odbył się turniej „Mała Olimpia”, w którym udział wzięli nasi zawodnicy z roczników 2009/2010. Chłopcy podzieleni na dwie ekipy mierzyli się systemem „każdy z każdym” z takimi zespołami jak: Olimpia Koło I, Olimpia Koło II, Olimpia Koło 2010, Górnik Konin oraz Oranje Babiak.

Zarówno pierwsza jak i druga ekipa pozostawiła na boisku całe serduszko, cieszyła oko ładnymi akcjami oraz walecznością. Ostatecznie nasze drużyny zajęły I i V miejsce w turnieju. Niemniej jednak cieszy kolejne zdobyte doświadczenie, które jest tak cenne w młodym wieku. Warto podkreślić także fakt, iż królem strzelców został Piotr Olejniczak (12 goli), który kolejny raz jest liderem tej klasyfikacji. Tuż za nim był także nasz zawodnik Wiktor Antczak (9 goli).

Skład :
LKS I : Dzwoniarkiewicz Hubert (kpt), Kaczor Adam (br), Konieczka Maciej, Waleriańczyk Tobiasz, Olejniczak Piotr, Brzozowski Filip, Wekwejt Szymon.

LKS II : Kostański Adam (kpt), Galiński Paweł (br), Szulczyk Kacper, Szulczyk Ksawery, Antczak Wiktor, Szczęsny Igor, Bukowski Gabriel.

LKS I – Olimpia I 3:0
LKS I – Olimpia II 7:0
LKS I – Olimpia 2010 3:1
LKS I – Górnik Konin 3:2
LKS I – Oranje Babiak 7:0

LKS I – LKS II 7:1

LKS II – Olimpia I 0:3
LKS II – Olimpia II 2:3
LKS II – Olimpia 2010 5:2
LKS II – Górnik Konin 2:3
LKS II – Oranje Babiak 7:1

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W dniu wczorajszym odbył się turniej 'Mała Olimpia', w którym udział wzięli nasi zawodnicy z roczników 2009/2010. Chłopcy podzieleni na dwie ekipy mierzyli się systemem 'każdy z każdym' z takimi zespołami jak: Olimpia Koło I, Olimpia Koło II, Olimpia Koło 2010, Górnik Konin oraz Oranje Babiak. Zarówno pierwsza jak...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
195 razy przeczytano