facebook.com/lksslesin/

Zjednoczeni Rychwał- LKS Ślesin 3:1(0:1)
Bramka: M. Kwiatkowski

Do przerwy prowadziliśmy po pięknej bramce w wykonaniu kapitana Michała Kwiatkowskiego w 20 minucie meczu. Po przerwie nie potrafiliśmy zamknąć meczu drugą bramką, co później gospodarze skrzętnie wykorzystali strzelając wyrównującą bramkę w 70 minucie. Po stracie bramki stworzyliśmy sobie jeszcze kilka okazji, których nie potrafiliśmy wykorzystać. W 85 minucie popełniamy indywidualny szkolny błąd w obronie, a w doliczonym czasie gry gospodarze dokładają trzecią bramkę.

Za tydzień czeka nas mecz u siebie, w którym postaramy się zdobyć kolejne punkty.
LKS Ślesin – Górnik Wierzbinek
Sobota g. 16.00
Zapraszamy

adminPiłka nożnaZjednoczeni Rychwał- LKS Ślesin 3:1(0:1) Bramka: M. Kwiatkowski Do przerwy prowadziliśmy po pięknej bramce w wykonaniu kapitana Michała Kwiatkowskiego w 20 minucie meczu. Po przerwie nie potrafiliśmy zamknąć meczu drugą bramką, co później gospodarze skrzętnie wykorzystali strzelając wyrównującą bramkę w 70 minucie. Po stracie bramki stworzyliśmy sobie jeszcze kilka okazji, których nie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin