facebook.com/lksslesin/

W sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz w ramach rundy rewanżowej A-klasy. LKS podejmował na boisku rywala Orlik Miłosław. Spotkanie obfitowało w wiele emocji czego efektem było wiele sytuacji podbramkowych oraz cztery pokazane przez sędziego czerwone kartki.

Od początku meczu tempo spotkania dyktowali podopieczni Macieja Bieniaszczyka, którzy szturmowali bramkę przeciwnika. Niestety od 30 minuty po faulu naszego bramkarza Huberta Rachubińskiego, po którym zobaczył on czerwoną kartkę, graliśmy w osłabieniu, lecz i to nie przeszkodziło drużynie ze Ślesina w wyjściu na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Bramkę dla LKS-u zdobył Rafał Czapski.

W drugiej połowie nadal atakowaliśmy, lecz brakowało skuteczności. Zaczęło się robić agresywnie, czego efektem były trzy kolejne czerwone kartki – jjedna dla naszego zawodnika Bartłomieja Sieka ( dostał dwie żółte kartki).

Pod koniec meczu rywale przeprowadzili akcję, która zakończyła się faulem naszego zawodnika w polu karnym i podyktowaniem rzutu karnego.
Pewnie wykonana jedenastka ustaliła wynik spotkania na 1:1.

Remis w tym spotkaniu zapowiada walkę o awans do Ligi Okręgowej do ostatniej kolejki.

 

adminPiłka nożnaW sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz w ramach rundy rewanżowej A-klasy. LKS podejmował na boisku rywala Orlik Miłosław. Spotkanie obfitowało w wiele emocji czego efektem było wiele sytuacji podbramkowych oraz cztery pokazane przez sędziego czerwone kartki. Od początku meczu tempo spotkania dyktowali podopieczni Macieja Bieniaszczyka, którzy szturmowali bramkę przeciwnika. Niestety od 30 minuty...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
282 razy przeczytano