facebook.com/lksslesin/

W ostatnim miesiącu odbyły się turnieje ligowe i wielkie mecze sparingowe. Z LECHEM POZNAŃ LKS Ślesin zmierzył się jak równy z równym walczyliśmy. Dużo nauki i wniosków będziemy wyciągali, byśmy mecze jeszcze lepiej rozgrywali.

Runda wiosenna w naszym klubie rozpoczęła się pełną parą. Dziś skupimy się na tych najmłodszych, a mianowicie na chłopcach z rocznika 2011. Nasi młodzi piłkarze ostro trenują, rozgrywają turnieje oraz sparingi. Po zakończeniu zimowych zmagań byliśmy bardzo zadowoleni z powrotu na murawę. Do tej pory chłopcy mają za sobą 3 turnieje ligowe i do tabeli mogą dopisać kolejne punkty.

Na 45 możliwych oczek zdobyli aż 40, notując 13 zwycięstw, 1remis i 1 porażkę. Poza turniejami rozegraliśmy także mecze sparingowe z takimi drużynami jak: Lech Poznań 2011, Oranje Konin 2010, LKS Ślesin 2010, Sokół Kleczew 2010. Były to mecze, które pokazały siłę zespołu i wielki potencjał jaki jest w tych młodych zawodnikach. Zarówno z rówieśnikami z Lecha, jak i starszymi kolegami z naszego okręgu, chłopcy potrafili pokazać wolę walki, wysokie umiejętności techniczne, a także piękne akcje, fenomenalne gole i parady bramkarskie.

Niemniej jednak, jeszcze długa droga przed całą drużyną, ciężka praca na treningach oraz wiele możliwości jakie daje klub, z pewnością zapewnią rozwój dla utalentowanych zawodników. Przed nami jeszcze 2 turnieje ligowe, Mistrzowski Turniej Powiatów, Ogólnopolski turniej Veolia Euro Cup, w którym udział weźmie 25 drużyn z całej Polski oraz największy turniej w Europie – Wrocław Trophy. Poniżej przedstawiamy skład naszej drużyny.

Skład drużyny: Chaładaj Felicjan, Dąbek Maciej, Kraczyński Tymoteusz, Lewandowski Jan, Pawlak Mateusz, Prus Wiktor, Przebieracz Alan, Woźniak Filip, Wróbel Hubert, Zbyszewski Michał.

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W ostatnim miesiącu odbyły się turnieje ligowe i wielkie mecze sparingowe. Z LECHEM POZNAŃ LKS Ślesin zmierzył się jak równy z równym walczyliśmy. Dużo nauki i wniosków będziemy wyciągali, byśmy mecze jeszcze lepiej rozgrywali. Runda wiosenna w naszym klubie rozpoczęła się pełną parą. Dziś skupimy się na tych najmłodszych,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
122 razy przeczytano