Seniorzy rozegrali dziś pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Mecz rozegrany został o godz. 10.00 w Uniejowie. Naszym przeciwnikiem była Tulisia Tuliszków. Choć wynik nie jest najważniejszy Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony pokonując przeciwnika 7:0.

Skład:
I połowa- H. Rachubiński, W. Jarmuż, P. Nowakowski,. B. Siek, R. Stolarski, M. Strużyński, M. Kwiatkowski, M. Dolecki, K. Broniszewski, A. Jańczak, R. Czapski

II połowa – zawodnik testowany, J. Kwiatkowski, P. Nowakowski, B. Siek, R. Stolarski(60 K. Broniszewski), M. Strużyński(65 M. Dolecki), M. Kwiatkowski, A. Marciniak, B.Cekli, A. Jańczak (65 R. Czapski), D. Degórski

Źródło: facebook.com/lksslesin/

adminPiłka nożnaSeniorzy rozegrali dziś pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Mecz rozegrany został o godz. 10.00 w Uniejowie. Naszym przeciwnikiem była Tulisia Tuliszków. Choć wynik nie jest najważniejszy Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony pokonując przeciwnika 7:0. Bramki strzelali:Rafał Czapski⚽⚽Michał Kwiatkowski⚽⚽Arek Jańczak ⚽Kornel Broniszewski ⚽Mateusz Dolecki ⚽ LKS Ślesin - Tulisia Tuliszków 7:0(4:0) Skład:I połowa-...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin