facebook.com/lksslesin

Tydzień po zdobyciu pierwszego miejsca na turnieju Ślesin CUP przyszło nam wziąć udział w kolejnych zmaganiach. Tym razem było to Oranje Cup i tak jak na poprzednim pokazaliśmy wyższość. Nasi chłopcy prezentowali wysoki poziom w każdym meczu bezapelacyjnie liderujac. Zdobyliśmy w turnieju najwięcej goli tracąc najmniej.

Warto podkreślić także fakt iż Michał Karpina został najlepszym strzelcem turnieju, który do ostatniego meczu remisowal ze swoim drużynowym kolegą Wiktorem Antczakiem. Bardzo cieszymy się z wyników jednak jeszcze bardziej z dobrej gry. Mamy nadzieję że chłopcy z meczu na mecz będą stawali się coraz lepsi. Kolejny sprawdzian czeka ich 15 grudnia – zmagania zdecydowanie trudniejsze i mocno obsadzone. Poniżej przedstawiamy poszczególne wyniki naszych drużyn oraz skład.

Sklad: Karpina Michał (kpt), Galiński Paweł (br), Ciecierski Filip, Antczak Wiktor, Szczęsny Igor, Olejniczak Piotr, Wadelski Michał.

Wyniki :
LKS – Oranje Konin A 3:1
LKS – Chrobry Gniezno 1:0
LKS – SP. S. Chałaśkiewicza Łódź 5:0
LKS – LPFA Śmigiel 6:0

LKS – PS Gniezno 3:1
LKS – Koroną Wschowa 4:1

adminPiłka nożnaTydzień po zdobyciu pierwszego miejsca na turnieju Ślesin CUP przyszło nam wziąć udział w kolejnych zmaganiach. Tym razem było to Oranje Cup i tak jak na poprzednim pokazaliśmy wyższość. Nasi chłopcy prezentowali wysoki poziom w każdym meczu bezapelacyjnie liderujac. Zdobyliśmy w turnieju najwięcej goli tracąc najmniej. Warto podkreślić także fakt...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
82 razy przeczytano