facebook.com/lksslesin

7 stycznia odbył się turniej o Puchar Prezesa KS Górnik Konin rocznika 2010 i 2011. Na Konińskiej Hali Rondo zebrało się 10 zespołów, które biło się o to trofeum.

LKS Ślesin nie dał rywalom żadnych szans wygrywając całe zawody.


Drużyny były podzielone na dwie grupy które rywalizowały systemem każdy z każdym. W grupie A dominowała ekipa ze Ślesina, która zdobyła komplet punktów wygrywając ze wszystkimi drużynami i nie tracąc nawet bramki. Tuż za plecami LKS zasiadła ekipa Dwunastki Włocławek zdobywając 9 oczek.


W grupie B awans do półfinałów wywalczyły:
Akademia Piłkarska Młode Talenty Toruń, przed Górnikiem Konin Biali.

Oba półfinały zakończyły się wynikami 1:0. Skicioki wygrały z Górnikiem Konin, a APMT Toruń przegrał z Dwunastką Włocławek. 


Finał stał na wysokim piłkarsko poziomie – LKS stracił pierwsze gole dopiero w ostatnim meczu. Przegrywaliśmy 2:1, ale walczyliśmy o korzystny wynik zdobywając bramkę w ostatniej chwili, zminejąc wynik na 2:2.


Zwycięzcę poznaliśmy dopiero po konkursie rzutów karnych w których Skicioki bezbłędnie wykorzystały jedenastki i wygrały 5:4.

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS Ślesin
2. Dwunastka Włocławek
3. Akademia Piłkarska Młode Talenty Toruń
4. Górnik Konin Biali
5. Victoria Września
6. Oranje Konin
7. Olimpia Koło
8. Kolejarz Łódź
9. Ner Poddębice
10. Górnik Konin Niebiescy.

Gratulacje dla wszystkich zawodników !

adminPiłka nożna7 stycznia odbył się turniej o Puchar Prezesa KS Górnik Konin rocznika 2010 i 2011. Na Konińskiej Hali Rondo zebrało się 10 zespołów, które biło się o to trofeum. LKS Ślesin nie dał rywalom żadnych szans wygrywając całe zawody. Drużyny były podzielone na dwie grupy które rywalizowały systemem każdy z każdym....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
300 razy przeczytano