facebook.com/lksslesin/

Tym razem swoje święto mieli jedynie zawodnicy z rocznika 2011 (żak) oraz rocznika 2007 (młodzik). Ci pierwsi – czyli nasi najmłodsi gracze rozgrywali swój turniej na własnym stadionie. Na dwóch boiskach młodzi zawodnicy i zawodniczki toczyli pełne emocji pojedynki ciesząc zarówno siebie jak i swoich rodziców, którzy z pełnym zaangażowaniem im kibicują.
Niedziela to czas na tych starszych. Podopieczni trenera Michała Kwiatkowskiego rozgrywali mecz w Golinie z tamtejszym zespołem. Chłopcy i Kinga pewnie wygrali to spotkanie zdobywając aż 5 goli, nie tracąc przy tym ani jednego.

Sportowy weekend się zakończył, jednak nie oznacza to brak emocji! Już dziś na stadionie LKS o godzinie 16.30 odbędzie się kolejny turniej w ramach ligi OZPN dla rocznika 2010! Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

 

 

Poszczególne wyniki :

2011:
LKS – Wicher Dobra 6:0
LKS – Warta Kramsk 1:0
LKS – Olimpia II Koło 3:1
LKS – Olimpia I Koło 1:4
LKS -Górnik Kłodawa 4:2

2007:
MKS OLE Golina – LKS Ślesin 0:5
Bramki : 2x Hubert Zajfert, 2x Bartosz Kantarowski, 1x Piotr Chmielewski

adminPiłka nożnaTym razem swoje święto mieli jedynie zawodnicy z rocznika 2011 (żak) oraz rocznika 2007 (młodzik). Ci pierwsi - czyli nasi najmłodsi gracze rozgrywali swój turniej na własnym stadionie. Na dwóch boiskach młodzi zawodnicy i zawodniczki toczyli pełne emocji pojedynki ciesząc zarówno siebie jak i swoich rodziców, którzy z pełnym...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
227 razy przeczytano