facebook.com/lksslesin/

KOLEJNE ZŁOTO W HALOWYCH MISTRZOSTWACH DLA LKS – ROCZNIK 2012 ZWYCIĘŻA W NIEDZIELNYCH ZMAGANIACH!

W dniu dzisiejszym zawodnicy żaka młodszego wzięli udział w halowych mistrzostwach OZPN, w których tak jak starsi koledzy wypadli znakomicie plasują się na I miejscu.


Początek turnieju nie układał się po naszej myśli, pomimo przewagi w pierwszym spotkaniu ulegliśmy gospodarzom 0:2. Jednak to nie podcięło skrzydeł młodym zawodnikom. Kolejne mecze to 3 wygrane w grupie oraz dwa remisy – w półfinale (2:2) i finale (0:0), które ostatecznie zwyciężyliśmy po rzutach karnych.


Ważnym faktem jest, że we wszystkich turniejach OZPN (2012-2008) nasi zawodnicy wracają do domu z indywidualnym wyróżnieniem! Dziś najlepszym zawodnikiem zmagań, czyli MVP turnieju został wybrany FILIP WOŹNIAK oraz najlepszym zawodnikiem drużyny KONRAD DADZIBÓG!
Wielkie brawa dla całej drużyny! 
Świetny turniej i świetne przygotowanie zmagań przez Olimpie Koło, która kolejny raz zapewnia super organizacje oraz miła atmosferę! 

Skład : Woźniak Filip (C), Leśniewski Konrad, Dadzibóg Konrad, Napieralski Franciszek, Chojnacki Wojciech, Walkowiak Kryspin, Kubsik Aleksander.
Trener : Emilia Libner

Wyniki :
LKS – Olimpia Koło II 0:2
LKS – Olimpia Koło III 0:3 (2x Dadzibóg Konrad, Leśniewski Konrad)
LKS – Victoria Września 1:0 (Walkowiak Kryspin)
LKS – Sokół Kleczew 2:0 (2x Woźniak Filip)
Półfinał : LKS – Górnik Kłodawa 2:2 k. 1:0 (1x Dadzibóg Konrad, Woźniak Filip oraz k. Leśniewski Konrad)
Finał : LKS – Olimpia Koło I 0:0 k. 3:2 (k. Woźniak Filip, Leśniewski Konrad, Dadzibóg Konrad)

Klasyfikacja końcowa :
1. LKS ŚLESIN 🥇
2. Olimpia Koło I 🥈
3. Olimpia Koło II 🥉
4. Górnik Kłodawa
5. SKP Słupca
6. Victoria Września
7. Lech Poznań FA Konin
8. Sokół Kleczew
9. Olimpia Koło III
10. Oranje Sport Turek

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ KOLEJNE ZŁOTO W HALOWYCH MISTRZOSTWACH DLA LKS - ROCZNIK 2012 ZWYCIĘŻA W NIEDZIELNYCH ZMAGANIACH! W dniu dzisiejszym zawodnicy żaka młodszego wzięli udział w halowych mistrzostwach OZPN, w których tak jak starsi koledzy wypadli znakomicie plasują się na I miejscu. Początek turnieju nie układał się po naszej myśli, pomimo przewagi w pierwszym...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
56 razy przeczytano