facebook.com/lksslesin/

3 marca odbył się turniej organizowany przez drużynę z Koła. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna w fazie grupowej była bezwzględna i wysoko pokonywala swoich rywali. Półfinał to wojna nerwów. Pomimo prowadzenia gry mecz zakończył się wynikiem 2:2, co skutkowało serią rzutów karnych.

Po świetnych interwencjach naszego bramkarza wygrywamy. W meczu finałowym przyszło nam się zmierzyć z gospodarzami turnieju Olimpia Koło. Mecz bardzo wyrównany jednak nie udało się zwyciężyć. Niemniej jednak to bardzo dobry turniej w wykonaniu młodych piłkarzy. Warto podkreślić także fakt, że najlepszym bramkarzem został zawodnik reprezentujący nasze barwy JAN LEWANDOWSKI, który fenomenalnie bronił naszej bramki! Wielkie brawa dla całego zespołu!

Skład : Prus Wiktor (kpt), Lewandowski Jan (br), Chaładaj Felicjan, Dąbek Maciej, Przebieracz Alan, Struciński Nikodem.

Wyniki :
LKS – Górnik Konin 4:0 (3x Chaładaj Felicjan, 1x Prus Wiktor)
LKS – Olimpia II Koło 9:0 (3x Dąbek Maciej, 2x Chaładaj Felicjan, 2x Prus Wiktor, 1x Przebieracz Alan, 1x Lewandowski Jan.
LKS – Oranje II 6:0 (4x Chaładaj Felicjan, 1x Dąbek Maciej, 1x Lewandowski Jan) 
LKS – Ornaje I 2:2 (k. 2:1) (1x Chaładaj Felicjan, 1x Przebieracz Alan) 
LKS – Olimpia Koło I 0:1

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ 3 marca odbył się turniej organizowany przez drużynę z Koła. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna w fazie grupowej była bezwzględna i wysoko pokonywala swoich rywali. Półfinał to wojna nerwów. Pomimo prowadzenia gry mecz zakończył się wynikiem 2:2, co skutkowało serią rzutów karnych....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
259 razy przeczytano