facebook.com/lksslesin

Miniony weekend to święto zawodników z rocznika 2010, 2011 i młodszych. Święto, czyli czas na rozpoczęcie rozgrywek ligowych.

Pierwszy turniej – sobotni dla rocznika 2010 odbył się na naszym stadionie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn, gdyż niestety jedna nie stawia się do rozgrywek, co dało do rozegrania 4 mecze. We wszystkich spotkaniach chlopcy prezentowali dobra grę i wysoki poziom umiejętności technicznych co przyczyniło się do wpisania na nasze konto 10pkt zdobytych podczas turnieju + 3pkt za walkower.
Niedziela – turniej żaka młodszego. Tym razem zmagania odbywały się w Kole, gdzie organizatorem była tamtejsza Olimpia. Nasza najmłodsza grupa także zagrała świetny turniej, ulegając jedynie drużynie gospodarzy.
Podsumowując sportowy weekend, ten jak i te poprzednie, śmiało można stwierdzić że jesteśmy klubem, który świetnie przygotowuje młodych zawodników do wejścia w piłkarskie życie. Świadczą o tym nie tylko wyniki drużyn młodzieżowych, ale także drużyny seniorskiej, która składa się głównie z wychowanków i zostaje nadal niepokonana w lidze okręgowej.

Rocznik 2010 :
LKS Ślesin – POLONUS Kazimierz Biskupi 9:0
LKS – Orion Skulsk 5:0
LKS – Akademia Reissa 2:2
LKS – Warta Kramsk 7:1
LKS – Sparta Konin 3:0 (walkower)

Rocznik 2011:
Warta Kramsk – LKS 0:4
LKS – Olimpia II Koło 2:1
Olimpia I Koło – LKS 5:2
Górnik Kłodawa – LKS 0:5
LKS – Wicher Dobra 3:0 (walkower)

adminPiłka nożnaMiniony weekend to święto zawodników z rocznika 2010, 2011 i młodszych. Święto, czyli czas na rozpoczęcie rozgrywek ligowych. Pierwszy turniej - sobotni dla rocznika 2010 odbył się na naszym stadionie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn, gdyż niestety jedna nie stawia się do rozgrywek, co dało do rozegrania 4 mecze....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
270 razy przeczytano